Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsit sem undorít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsit sem undorító pl. hamutartóval csókolózni? én kifejezetten cigi ellenes vagyok de nem betegesen csak szimplán írtózom . Sztetek nem taszító?

Figyelt kérdés
nekem apukám az aki elég régóta cigizik .és így én is passzív dohányos vagyok sajna .már hozzászoktam h füstöl és nem is olyan zavaróan teszi mint egyesek.le is akart szokni róla elvileg dehát nemegészen úgysikerült.anya is ellenzi de volt mikor rá rá gyújtott és én ezt anno annyira nagyon nembírtam h elkezdtem szinte sírni tőle pedig ő nem azt csinálta h mindennap 2 dobozt szívott el...én igen fiatal vagyok de egy csomó korombeli kölök is cigizik .nem aggódtok az egészségetek miatt most komolyan ? tiszta drog ..
2010. jún. 16. 16:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
miért csókolózol hamutartóval?
2010. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
most nem ugy értette...
2010. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
a tea, a kávé, mindenféle gyógyszer amit beveszel, minden drog. Én dohányzom, rossz szokás, ezt elismerem, de elítélni emiatt valakit nem szabad. Nem egészséges, viszont erőt ad nekem a tanuláshoz ha 20 oldalakat kell megtanulni, ez nekem amolyan kikapcsolódás tanulás közben.
2010. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, ha így gondolkodsz! Te biztosan nem is fogsz rászokni.

Az én szüleim is erős dohányosok, aminek megvan az az előnye, hogy én és a tesóim gyűlöljük a cigit. Viszont sok helyütt kivédhetetlen a dohányfüst... :S

Ja, nálam egy pasinál kizáró ok a cigi. Nagyon büdös tud lenni tőle.

21L

2010. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
tikktakk dezodor thats all
2010. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
utolsónak: 20 oldalakat?? muhaha, hány éves vagy? :D nekem ezreket kell ilyenkor vizsgaidőszakban, most 1100 oldalra van 2 hetem.... és nekem is segít lazítani ilyenkor a cigi
2010. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
na ezt benéztem, akkor nem utolsónak, hanem a 20 oldalasnak :D
2010. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Sajnálom, a 20 oldal tényleg csekélykének tűnhet :) Mivel én csak most fogok főiskolára menni, így sejtheted hogy a szóbelire készülök. Valamikor ezt a kort is meg kell élni...
2010. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

egyébként köszi a válaszokat .és am nem ítélkezem csak kissé érthetetlen dolog számomra .igen .mindenki mondja h kikapcsolódás de miért nem mész vidámparkba ?a szabadba ?

és ez olyan mint 1 lánc cigizel akk eldobod a szemetet szal szemetelsz szennyezed a környezetet .á hihetetlen

amúgy pont így van vele a bátyjám is h utálja :)

ht a húgom még nem mivel "ha apa cigizik biztos h én is fogok " fázisban van :D

majd változtatunk rajta .

2010. jún. 16. 16:36
 10/45 A kérdező kommentje:

sztem amúgy rágózzatok vagy tic-tac ..nem segít ?:)

halgass zenét ..

2010. jún. 16. 16:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!