Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kifejezetten megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kifejezetten megbízható, kedves férfiből lesz rendszeres megcsaló, azért nem lehet, hogy a nők is felelősek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok, milyen reakciók jöhetnek, de ez már itt a megszokott.Szóval:

Ha belegondolunk, fiatalabb korban egy fiú általában jóval sanyarúbb helyzetben van egy lányhoz képest. Neki kell hajtania, ha szeretne bármit is. Rengeteg visszautasítást, sokszor kifejezetten durvákat kap. Nagy nehezen siekrül lefeküdnie 1-2, esetleg 3 lánnyal, utána pedig jön az esküvő és a gyerekek. Megállapodott családapaként éli az életét, míg egy nap egy fiatalabb lánynak megtetszik és ekkor végre, életében először megtudja, milyen vonzónak lenni.Él is a lehetőséggel. Amennyiben kiderül, a feleség kiveri a balhét, majd jön a megbeszélés a barátnőkkel a szokásos "minden pasi disznó" témában, plussz előjön az "ő egyáltalán nem ilyen, mindig tisztességesnek ismertem" téma.

Az miért nem jut eszébe ilyenkor egy nőnek sem, hogy fiatalabb korukban, amikor ő lefeküdt 10-20-30 fiúval, akkor a srácnak csak a reménykedés és a folyamatos szívás jutott? Amikor pedig a lány végre megkapott annyi fiút, amennyivel megelégedett, akkor úgy döntött, ideje hozzámenni ehhez a megbízható, kedves, rendes sráchoz, aki sajnos messze nem részesült annyi földi jóban, mint párja.Mert nem mindegy, hogy az emebr annyi másikkal fekszik le, amennyivel tud, vagy amennyivel akar.

Én úgy gondolom, hogy ezt figyelembevéve a férj abszolút nem olyan rossz ember, mint ahogy a nők gondolják róla.


2011. szept. 30. 14:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
nem minden nő valja ezt be..de tisztelet a kivételnek..
2011. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
CSALÁDAPÁK nem engedhetik meg maguknak, hogy a farkuk után menjenek. Ha b.aszhatnékjuk van még, akkor ne nősüljenek és ne csináljanak gyereket. Összevissza dugni, ki szerint ez az élet értelme 30 felett, ez kissé szánalmas.
2011. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

mindent meg lehet magyarázni de a megcsalás az akkor is megcsalás! független attól hogy melyik fél lép félre, basz*ódjon meg! már elnézést a trágár kifejezésért.

nem kell hozzámenni prűd nőhöz! foglalkozni kell magaddal hogy fenn tudd tartani a testi vágyat a nőben. illetve olyan párt kell választani akivel mindent meg tudsz beszélni, mert akkor a jövőben esetlegesen felmerülő dolgokat is megtudod.

de ha tegyük fel az a szituáció hogy a nő egyszer csak nem akar szexelni hetekig mert nincs kedve és semmilyen rábeszéléssel nem orvosolható a probléma akkor nem tudom mi a teendő...

2011. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
15.07, a szánalmas az, hogy szöveget értelmezni és gondolkodni nem tudsz.
2011. szept. 30. 15:11
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a nők is felelősek, de az biztos, hogy nem azon a nőn kell "bosszút" állni, aki tulajdonképpen semmiről sem tehet, mert hiszen ő nem utasította el a párját, sőt. Egyrészt.

Másrészt, itt vagyok majdnem 18 évesen, egy fiúval feküdtem le eddig, nagyon remélem, hogy nem is fogok már többel, hogy ő az igazi.

A párom, aki most 21, rengeteg nővel, az anyukája azt mondta "felüdülés" két nap egymásután ugyanazt a lányt látni...

Szóval nem minden esetben igaz ez. Van aki tud csajozni, akinek van önbizalma, és erre általában a srácok rájönnek 17-18 éves korukra szerintem.

És de, a férj igenis rossz ember, amennyiben a feleséggel minden rendben volt, odafigyelt az alakjára, legalábbis igyekezett, vezette a háztartást, és még a szex is működött. Szerintem akkor abszolút nem a feleség a hibás.

2011. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A párom, aki most 21, rengeteg nővel volt már* jav.
2011. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nézd, héhaver.Elvielg ez logikus, de nézd a másik oldalát is! A lányok a fiúk egy részével csak szórakoznak, soha nem feküdnének el velük. Az ilyen fiú sokszor szinte szexmentesen éli le az egész fiatalkorát.A lányok nagy része eközben dug, mint egy nyúl és úgymond kiéli magát.

Aztán, amikor eljön a házasság ideje, a nő egy soakt tapasztalt, lehiggadt személy lesz, a férfi pedig egy frusztrált, kiéhezett és kisebbségi komplexusokkal küszködő ember.Ráadásul ez nem egy computerjáték, ahol van "új élet".

2011. szept. 30. 15:15
 8/30 napietus ***** válasza:
100%
aki nem érzi magát készen a házasságra, ne nősüljön meg. nincs ezzel baj, élje ki magát. de ne mint férj és apa. ezt gondolom erről.
2011. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"és erre általában a srácok rájönnek 17-18 éves korukra szerintem. "


Én viszont nem és sokan mások sem. Brutális egy érzés.

2011. szept. 30. 15:17
 10/30 A kérdező kommentje:

"aki nem érzi magát készen a házasságra, ne nősüljön meg. nincs ezzel baj, élje ki magát. de ne mint férj és apa. ezt gondolom erről."


És akinél ez nem lehetséges, az mit tehet?

2011. szept. 30. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!