Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a helyzetről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a helyzetről? Van esély a javulásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátommal 3,5 éve vagyunk együtt. Neki volt sok komolytalan, szexkapcsolata de az első komoly és hosszú én vagyok nekem meg ő az első barátom. Azt sose éreztem hogy szerelmes lettem volna az elején(pontosan nem tudom felismerni az érzést), de azt igen hogy volt szenvedély, láng, meg minden. Kb 1,5 év telt el hogy jobban kiismertük egymást és sokszor veszekedtünk, mert ő vagy én nem tudtunk változni valamiben. Pl ő neki nagyon fontos a baráti társaság, én több kettes létet akartam meg ilyenek. Én meg hamar megsértődök. Akkor 1,5 év után szakítani akart majdnem mert hogy nem jövünk ki jól de végül nem tettük és minden rendben volt viszont kb egy fél éve megint van a feszkó, azt éreztem minden fontosabb meg elhanyagoltuk egymást én is ingerültebb voltam, sokat veszekedtem és nem tudtam megmondani hogy szeretem e még. Aztán odaáig fajult hogy szakított velem, és mondta hogy nem volt szerelmes de ő se akarta hogy ez legyen. Meg hogy nagyon szeretett de most nem tudja ő se megmondani hogy szeret. És nagyon rosszul esett de én is ezt gondoltam viszont a napokban borzasztóan rossz volt hogy nem voltuk együtt megszakadt a szívem és úgy éreztem hogy nem tudnám elképzelni hogy nincs mellettem. Nem tudom hogy honnan lehet felismerni hogy szeretek e még valakit vagy a megszokás.. de ami rosszul esett hogy azt mondta hogy nem tudja hogy emberként is szeret e. Aztán emiatt én akartam véglegessé tenni majd beszéltük hogy elhanyagoltuk egymást, hagyjuk felépíteni újra a bizalmat. Igazából érzelmi stabilitás nincs mert ha jön egy újabb vita mindenki borul valami. De sok jó pillanat van meg dolog, közös célok és sokban azonos a személyiségünk. Szóval adtunk egy esélyt még, sőt ő kezdett jobban teperni azok után amiket mondott, kb keres mindig hogy találkozzunk stb babsugat szeretget. kérdeztem és mondta hogy vannak érzései még nem tudja kimondani hogy szeret konkrétan de én is ezt érzem. viszont akárhányszor látom hogy rossz kedve van és belekezd valamibe hogy jaj amugy van valami.. ( és görcsbe rándul a gyomrom hogy kettőnkről van e valami ). de aztán tök mást mond. hogy rossz napja volt a meló ba, rossz jegyet kapott stb. És folyamatosan félek attól hogy mit mond. Mit fog érezni. És inkább ezzel vagyok elfoglalva mint a saját oldalamról. Szeretném ha minden olyan lenne mint régen. Csak kicsit azt érzem hogy ő is fiatal és éretlen és ezért is pl nem egyezik pár igény, de ugyanakkor sok közös van. Szerintetek van esély hogy újra rendbe legyen minden?


23L


2018. jún. 14. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Max ideig óráig. De egyértelmű, ti nem fogtok együtt megöregedni, kár is lenne.
2018. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csakis rajtatok múlik!
2018. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!