Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alcsony fiúk/férfiak, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alcsony fiúk/férfiak, titeket zavarna, ha a lány magasabb nálatok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, aki nagyon bejön, nagyon jól ki is jövünk egymással, és szeretnék tőle barátságnál többet. De az a helyzet, hogy pár centivel (3-4) alacsonyabb nálam, és bár ez engem egyáltalán nem zavarna, nem tudom, hogy egy férfi esetében ez mennyire zavaró.

Titeket ez zavarna? Összejönnétek nálatok magasabb lánnyal?


21/L


2018. jún. 14. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
zavarna
2018. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Múltkor nagyon megtetszett egy 191 centi magas lány.
2018. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
nem zavarna
2018. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem zavad :) Nekem kifejezetten bejon, talan ezert volt eddig az osszes komoly baratnom magasabb nalam :D 173 vagyok kulonben. Persze az is jo ha kis pici a csaj, jo erzes tud az lenni foleg nekem. De igazabol tokmindegy. Nem a magassaga miatt szeretek valakit, szoval ez igazabol mindegy.
2018. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Huhhh, ennek örülök, akkor lehet elkezdek picit máshogy közeledni hozzá, aztán meglátjuk hogy reagál. :)
2018. jún. 14. 22:10
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem zavarna az a 3-4 centi.

Régen az őskorban volt ennek jelentősége, de a mai felvilágisult világban már nem kéne hogy szàmítson. :)

2018. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
A lányokat jobban zavarja a magasság elvárt nagyságának hiánya, mint a pasikat.
2018. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltak már magasabb barátnőim és nem zavart minket.

Van olyan férfi akit zavar és olyan is akit nem. De ez jellemzően sokkal inkább a nőket zavarja (tisztelet azon kivételeknek, akik nem felszínesek).


Egyébként ha nagyon jól kijöttök egymással és nem érzi magát feszélyezve a magaság különbség miatt a társaságodban amikor beszélgettek, akkor valószínű, hogy nem zavarja őt sem. :)

2018. jún. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2018. jún. 15. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Magasabb lányként írok:


Exemet borzalmasan zavarta. Így utólag nem is értem, miért kezdett velem egyáltalán, mert a vége az lett, hogy rinyált a magasságOM miatt. Ne vegyek fel bakancsot télen, ne húzzam ki magam, csakis lapos cipőt viselhetek. Túl magas vagyok, túl nagy a lábam... na, hagyjuk.


A párom is alacsonyabb, mint én (5-6 cm), ő viszont IMÁDJA, hogy nyúlánk, vékony vagyok. Totál bolondul a hosszú combjaimért, és álmában nem képzelte volna, hogy egy magas lány valaha szóba áll vele :)

Lassan két éve vagyunk együtt, de minden nap elmondja, mennyire szerencsés, és mennyire szereti minden porcikámat. :)


29n (169 cm)

2018. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!