Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tolem egy ilyen no?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tolem egy ilyen no?

Figyelt kérdés
26 eves vagyok, nem tartom magam topmodell kinezetunek, de tul csunyanak sem. A multkor egy buliban megismertem egy nagyon-nagyon gyonyoru lanyt, minden megvan benne kulsore es belsore is. Sokaig talalkozgattunk, es elhivott bemutatni a szuleinek, es hat volt meglepetes.. en is eleg jol elek, de en ilyen gazdagsagot meg nem lattam. Hatalmas budai villa, ket luxusauto, mindenhol marvany, meg antikbutorok.. a lany latta rajtam, hogy elegge meglepett ez az egesz, gondoltam rola az oltozkodese alapjan, hogy nem szegeny, de erre tenyleg nem szamitottam. A csaladja meg hat.. diplomata anyuka, uzletember apuka es modell nover, az asztalnal is olyan temak voltak hogy mikor mennek ujra Izraelbe meg New Yorkba, es eleg senkinek ereztem magamat koztuk, de nagyon kedvesek voltak velem, nem neztek ki vagy kerdeztek kinos dolgokat. A lanyt sem nagyon erdekli az en anyagi helyzetem, nyilvan tudja, hogy nem koldus vagyok, dehat nagyon gondolkozok, hogy ebbol lehet-e valami..
2018. jún. 16. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Jarjal vele. Neked nehmar problema legyen.

N

2018. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ha neki jó vagy így, akkor fogadd el.
2018. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom azért mert nem suttyó újgazdagok hanem normális emberi értékek mentén nevelkedtek akiknek apénz nem cél hanem eszköz.

Csak az ilyeneket tudom tisztelni a gazdagok közül. A lány is helyes értékrenddel rendelkezik, tehát egy főnyeremény. Te ne érezd magad kisebbnem mert nincs annyi pénzed, az ilyeneknél a pénz nem téma, nem érték.

Ha azonos kulturával és azonos értékrenddel rendelkeztek akkor hosszú távon sem lesz gon a kapcsolatban.

A pénz meg olyan hogy egyszer jön egyszer megy.

2018. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Nagyon kedvelem a lanyt, de nagy dillemaba vagyok, merthat oke, hogy o elfogad, de o is csak ilyen tarsasagokban fordul meg, es azok az emberek meg azert elegge szamitanak neki. Egyszer meselte, hogy a novere kapcsan megismert valami nagy amerikai divatfejest a novere kapcsan, es minden celebet meg ottani befolyasos embert, es hivta is allandoan, hogy szivesen bemutatna nekik, meg ha szeretne valamit kezdeni a divatban, szol valamelyik baratjanak es meglatjak. De megis lekoptatta, mert szerinte tul nyomulos volt es nem szereti az ilyen nagyzolos ferfiakat. Nekem ez nagyon szimpatikus volt, szerintem azert keves lany utasitana vissza ilyen ferfiakat, akarmilyen szemelyisegu is

2018. jún. 16. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Zsidó nő,na az f€sza.
2018. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet a nő is örül, hogy végre van egy normális, nem nagyképű pasija.
2018. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!