Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden passzol, kockára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden passzol, kockára tennétek a korkülönbséget?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel, van a nő és férfi között 23 év korkülönbség, de szeretnek együtt lenni, beszélgetni, programokra járni, magyjából passzol az ízlés is, működik a szex, nagyon jó barátság alakult ki, viszont a férfi lánya csak egy évvel kisebb a nőnél, és kérdéses,hogy a férfi barátai,lánya,családtagjai, illetve a nő családja/ barátai hogyan fogadnák a kapcsolatot.

Maradnátok a nővel barátság/szexkapcsolat szintjén, vagy megpróbálnátok a komoly kapcsolatot (akkor is,ha szerintetek nem lenne normális ekkora korkülönbséggel nagyon komolyan gondolni) ?

Férfi :44, nő:21 (egyetemista)



2018. jún. 16. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Minden passzol... Jaj, de cuki vagy, bármelyik is legyél. Az elején persze, hogy annyira tök hepi minden.
2018. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez kellene a norma legyen,úgyhogy nem értem a kérdést.
2018. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A kor fontos dolog, de nem a legfontosabb. Az pl. sokkal fontosabb, hogy ne azon parázzanak, hogy ki mit szól kettejük dolgához.
2018. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Szamomra elkepzelhetetlen 23 ev.
2018. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez még nem nő, hanem kislány. Bele lehet menni ilyenbe, csak nem lesz egy hosszantartó, vagy komoly dolog.
2018. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Köztünk 20 év van, én vagyok 22 ő 42. Már együtt élünk várjuk az első babánkat. Lehet komolyan gondolni, de az a ritkább, hogy egy 40-es férfi ne a kislányt lássa benned vagy a szexpartnert. Az én párom például az elején kijelentette, hogy komolyan gondolja és tiszták a szándékai,szóval nekem szerencsém volt. Szerintem a legtisztább, ha rákérdezel nála, hogy mégis, hogyan gondol arra, ami kettőtök között van. Nekünk szerencsénk volt, mert a környezetünk egészen jól fogadta, de amúgy meg nem kell törődni mások véleményével.
2018. jún. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

"viszont a férfi lánya csak egy évvel kisebb a nőnél"...

kisebb...nőnél... ? :)


Egyrészt egy 21 éves egyetemista lány még nem nő. A 44 éves férfi meg pár évig még férfi... Durva. A legdurvább a 44 éves férfi, h megvezet egy lánya korabeli fiatalt.


Soha nem lehet egyenrangú kapcsolat. Se mentálisan, se fizikailag. Ha, meg nem egyenrangú, akkor meg előbb-utóbb (de, inkább előbb) a kapcsolat halálát okozza.

Minden kapcsolat rizikós, de itt a minusz minuszáról indulnak, esély sincs normális hosszútávra.

Kb. olyan, mint ejtőernyő nélkül ugrani a repülőgépből.

A fizika törvényei pedig mindenkire hatnak, nincs kivétel.


Jó ugrást! ;)

2018. jún. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Próbàljâtok meg. Persze a legfontosabb kèrdèst az esetleges gyerekvàllalàst tisztâzni kell, mert ha ő tudja, hogy biztosan akar te pedig tudod, hogy biztosan nem, akkor ne húzd az idejèt. Amúgy ne foglalkozzatok senkivel ki mit mond. Aki megszól, annak a kapcsolatàban kapàsból lehet talâlni olyat, amit meg lehet szólni. Hidd el. Pl egykorúak csak a pasi vagy a csaj teszetosza bal.asz, vagy a csajt kb cselèdnek tartjàk, vagy anyagilag kihasznàlja egyik fèl a màsikat. Vagy a fiú anyuci pici fia, ès ontjâk ide a kèrdèseket a nők, h de mindig az anyjànak ad igazat stb stb. Rengeteg kapcsolat van, ahol nincs korkülönbsèg, de egy okàdèk az egèsz. Ezt a benne èlők is tudjàk, ès ezek jönnek a dumàval a korkülönbsègről, mikor csìpi a szemüket, hogy màs mèg igy is boldogabb, mint ők... Ha működik, akkor fog ha nem akkor a kor az csak egy tènyező, ami vezetHET szakitashoz, mint oly sok minden màs.
2018. jún. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!