Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a 25-35 éves nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 25-35 éves nők a legzártabbak ha a másik fél koráról van szó? Miért ők szeretik legkevésbé a nagy korkülönbséget?

Figyelt kérdés

Rengeteget hallani máshonnan is és én is sokat tapasztaltam, hogy a 18-25 éves nők közül sokan szexelnek tőlük bőven idősebb (30-50 éves) férfiakkal.


Ahogy arról is vannak tapasztalatok és külső forrásból is infók, hogy a 35-50 éves nők közül is rengetegen próbálják ki a 18-25 éves férfiakat.


De a kb. 25-35 éves nők ebben a legzárkózottabbak. Ők a háromból a leginkább azok, akik hozzájuk korban minél közelebb álló férfit tudnak csak elképzelni és eszükben sincs 5-8-10-15 évvel idősebb vagy fiatalabb férfivel egyáltalán semmi sem.


2015. nov. 12. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Már vagyok olyan érett, hogy sem apára, sem kisfiúra nincs szükségem. Még elég fiatal vagyok hozzá, hogy ne egy kapuzárási pánikos ipse mellett kössek ki (és ezt fel is tudom mérni, szemben egy túl tapasztalatlan lánnyal, aki két bóktól elájul), de annyira még nem vagyok öreg és elkeseredett, hogy fiatal selyemfiúkákra szoruljak.
2015. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyen mindig is volt, mindig is lesz.
2015. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szomorú
2015. nov. 12. 15:20
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

Miért az? Mindenki azt csinál amit akar, azt próbál ki amit akar. Nem értem amúgy ez miért foglalkoztat téged. Mindenki azzal fekszik le akivel akar. Vannak ennél szélsőségesebb esetek is, amiket én pl. jobban elítélek, az a többes szex, a másik megalázása szex közben stb...

A korkülönbség meg kit érdekel, 50 évvel ezelőtt is voltak nagy korkülönbségek, most is. Nekem is több párom vagy nagyon fiatal vagy nagyon idős volt. A mostani is pl. 10 évvel idősebb. Boldogok vagyunk és ennyi.

2015. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert már arra a korra elég tapasztaltak lesznek ahhoz, hogy rájöjjenek, hogy az ilyen 10-20 év korkülönbség már sok, alá-fölé rendelt helyzetet okoz, emiatt nem is működik normális párkapcsolat.
2015. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Miért foglalkoztat? Mert szívesen szexelnék 25-35 körüli nővel még fiatalon.

Voltam már 4 idősebb nővel, 38-46 éves kor között és kb két tucat 15-23 éves lánnyal.


Ráadásul egy jó barátom szexelt még 20 évesen egy 31 éves nővel és én is nagyon vágynék hasonlóra.


23/F

2015. nov. 12. 15:38
 7/16 A kérdező kommentje:

5:

Akkor mi az oka annak, hogy aztán 35-50 évesen megint előveszik a fiatal (bőven 30 alatti) férfiakat?

2015. nov. 12. 15:38
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs apakomplexusom és nem akarok egy nagyra nőtt gyerek pótmamája lenni. Ez nem az életkoromtól függ, nálam ez fiatalabb koromban is így volt, és kétlem, hogy változni fog, mire megöregszem.

Még valami, én csak párkapcsolatban szexelek, és csak az aktuális párommal.

2015. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos vannak erre alkalmas oldalalak... :D
2015. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"Akkor mi az oka annak, hogy aztán 35-50 évesen megint előveszik a fiatal (bőven 30 alatti) férfiakat?" - Akiknél ezt látod, azok eleve nem zárkóznak el a nagy korkülönbségtől. Akiknek ez nem pálya, azok ezekben az életkorokban sem fognak ráállni.
2015. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!