Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a páromnak büdös?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy hát igen..

De nem akarom megbántani

És mindig valahogy terelem ezt a szex dolgot..már 3 hónapja nem volt semmi.. szeretem, úgyhogy nem hagyom el ..

De hogy kéne megmondani neki?

Nyilván nem így h :

" Figyelj már... Behányok tőled.. kérlek... Csinálj magaddal valamit.."



2018. jún. 17. 13:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Mije büdös a párodnak? Felnőtt emberek vagyunk bassszus, nem mered leírni egy testrész nevét?! Tisztálkodik rendesen, odafigyel a higiéniára? Mindig is ilyen volt, mióta vagytok együtt? Fürdés után közvetlenül is az?

Simán lehet, hogy valamilyen fertőzése, betegsége van!


Én amondó vagyok, hogy aki szexelni képes valakivel, az nehogy már ne tudjon beszélni ilyen kényesebb dolgokról is. Milyen kapcsolat ez?

2018. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Hát szépen kéne neki felhozni a dolgot de mindenképp beszelnetek kell róla. Attól függ hogy te fiú vagy e mert ha igen akkor ugye a baratnodnek simán meglehet oldani gyümölcsös tusfurdovel nekem is mondta a párom hogy nem mindegy milyen a tusfürdő amivel furdok. Ha pasi akkor meg nem tudom a párom sima vízzel mossa valamikor van egy kis szaga utána de nem olyan hogy behanynek tőle. Valamikor meg nincs szaga 🙂
2018. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
:D mekkora gyökér vagy. Nyald neki tisztára.
2018. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Gyümölcsös tusfürdőt ajánlasz, besírok :D
2018. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
Most miért? Ha egyszer bevált...
2018. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk minek vagy olyannal, aki ápolatlan és igénytelen?
2018. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
De mije büdös?
2018. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
A farka bsszameg!!!! Mondd meg neki szemtől szembe hogy mosakodjon vagy otthagyod a francba!!!! Undorító,igénytelen pasik. ..
2018. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
Várjunk te csaj vagy vagy csávó amúgy?? Mer ha neg csávó akkor mondjad a buxádnak hogy takarodjon el p.nát mosni
2018. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Kend be neki ecettel.
2018. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!