Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak hogy lehetne tudtára adni sértődés nélkül, hogy büdös, lábszaga van és látszik, hogy nem fürdik?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyok együtt és az elején még jobban adott magára, ma már alig.. sárga a foga sokszor és büdös a szája és az egész teste a haja is zsíros korpás. egyszerűen jó pasi lenne de nem törődik magával és ez szörnyű :( szakítani ezért nem akarnék vele mert amúgy megértő, rendes pasi, jól kijövünk, de így a szemébe még sosem mertem kimondani, hogy büdös vagy és kérlek addig ne gyere el hozzám amíg le nem tusolsz és legalább használna valami dezodort vagy parfümöt. lábszagáról nem beszélve, a szobámba már a szőnyeg is átvette. szexelni meg már nincs gusztusom vele fürdés nélkül, máskor is kérdezte miért kell mindig fürdőbe menni szex előtt miért nem csináljuk eleve a szobában nincs kedve a kádba menni a vízbe. így sikerült utána rendbe szedni, de mivel gyárban dolgozik és mikor másnap jön már büdös és nem értem miért nem fürdik komolyan. nem merem megkérdezni egyszerűen és pedzeni se rá. még is milyen móddal lehetne rávezetni?

2017. aug. 30. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nehany nonek nincs lejjebb tenyleg. Ennel egy vibrator is vallalhatobb tars lenne.
2017. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem vette le abból, hogy mindig fürdéssel kell kezdeni, nem lehet egy észkombájn. Szerintem meg kellene mondanod neki. 8 hónap után már kell, hogy tudjatok egymással beszélni.
2017. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
sértődős, egyszer vágatta le a haját és azt mondta neki, hogy nekem az nem jön be, azt hitte hogy kiszerettem belőle és besértődött.. ha ezt így megmondom jóra nem számítok de még finoman se merem mert attól félek kiborítom és én érzem szarul majd magam
2017. aug. 30. 22:35
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Te érzed magad rosszul, mert ő büdös?


Egyre rosszabb lesz ez, hidd el.

2017. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
De kérdezd meg. Sőt, megmondod, vagy normális ember lesz , vagy ennyi volt. Ilyenekkel járnak nok?
2017. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, tesómnak volt egy ilyen pasija, mondjuk annak foga is hiányzott elől, meg szerintem az ember már rohadt, mert mikor állítólag "megfürdött", akkor is jött belőle a szag.


Szagról már tudtam, hogy itt van, vagy járt nálunk. Egyszer kocsival mentünk valahova, beült mellém az anyós ülésre, télvolt ablakot se tudtam lehúzni, ezért inkább gyorsan hajtottam, hogy minél hamarabb kitudjak szállni, és a szagát ne kelljen sokáig szívnom. XD



Vegyél neki dezodort, és tusfürdőt, add neki oda, és mond azt, hogy "olyan jó illata van ezeknek, szeretném ha használnád őket mielőtt jössz, mert szeretném érezni rajtad." Talán veszi a lapot. :D

2017. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
azért járok vele mert amúgy szeretem mint írtam rendes és megértő. csak hanyag lett, máskor a zoknija szerintem 4 napos volt a lábán és baromi büdös :( pedig nem él lepukkant helyen se
2017. aug. 30. 22:41
 8/22 A kérdező kommentje:
22:40-es! ez jó ötlet!! :) na ez eszembe se jutott
2017. aug. 30. 22:42
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy amúgy rendes kevés. El nem tudnám kepzelni, hogy olyannal kelljen lennem, akinek én szolok, " furdjemarle"
2017. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
első pár alkalommal elnéztem neki, azt hittem nem ért rá, de mikor már sorba így jött hozzám és büdös volt a szobám is és anyu is szólt érte, hogy mi ez az istenverte lábszag akkor kezdett engem is nagyon zavarni
2017. aug. 30. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!