Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezek után folytatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után folytatnátok a nővel az ismerkedést? Eddig 5 randi volt,1 hónapja minden nap beszélünk, mióta először írtam neki.

Figyelt kérdés

Szóval az első olyan találka volt, amikor felmentem hozzá, hogy ne kinti randi legyen. És kérte írásban, ha már a városból jövök, menjek már be egy dm-be vagy Rossmannba, és hozzak neki tamponfolyadékot meg betétragasztót. Azt mondta, összecsomagolva árulják, 3-400 forint, megadja, csak hozzak mert elfogyott. Azt mondta, ha nem találom, kérjek meg egy eladót, mutassa meg hol van.

Hát, egy vásárlót kérdeztem meg. Aztán egy eladót. Már majdnem odaértem hozzá, mikor leesett, nem is létezik se betétragasztó, se tamponfolyadék. Egyszerűen hülyét csinált belőlem. Ég a fejem, ha csak eszembe jut, hogy a dm-be faggattam az embereket tamponfolyadékért és betétragasztóért. Miért csinálta?


2018. jún. 18. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Jobbat találj ki.
2018. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Gyógyszertárban kapni nem dm-ben.
2018. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
csak vicc volt. később mikor már elfelejtette a dolgot küldd el te is majd reszelőzsírért meg kanyarfúróért
2018. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%

Atyaég 😂😂😂😂😂


Nyilván hülyét akart csinálni belőled és beégetni.


Nem, nem is mentem volna hozzá, ez gáz poén.


Tamponfolyadék????? Meg a betétragasztóról elhiszem, de te sem a Marsról, jóttél, mert férfi vagy.


Hagyd a francba

2018. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ő valószínűleg olyan, aki szeret szivatni meg csipkelődni másokkal. Nekem bejön az ilyen tipusu ember. Ha velem történt volna mindez utólag nagyot röhögnék magamon, hogy hogy lehettem ekkora retardált, de nem sértődnék be ezen.
2018. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ezzel arra akart célozni, poénos módon, hogy nem lesz szex :)
2018. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Ez mekkora poén!!!

😂😂😂 imadom a csajt!

2018. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4# A tamponfolyadékra azt hittem, be kell vele nedvesíteni, a könnyebb felhelyezés érdekében. Jó, tudom, hülye vagyok...
2018. jún. 18. 18:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom később okozhat-e komoly problémát, ha ennyire nem egyezik a "humorunk".
2018. jún. 18. 18:04
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha neked nem tetszik ez a fajta humor, akkor ne erőltesd.
2018. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!