Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jó online beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

To7ka kérdése:

Egy jó online beszélgetés után folytatnátok személyesen egy sör/kávé/tea mellett az ismerkedést/haverkodást?

Figyelt kérdés
Rövid időn belül! Vagy nagyon divat lett a szeressünk egymásba online, illetve a közös sörözés helyett dumáljunk chaten stílus?:) Gondolom több aktív felhasználó szívesen tölti idejét gép előtt, mik a tapasztalatok? Eljut a beszélgetés személyes találkozásig? 10 éve 1-2 nap beszélgetés után szívesen ültünk össze valamerre, most néha ha ismerkedek már virtuális babákat potyogtatna mire látom..:D

2015. máj. 28. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
wát?
2015. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Én valószínűleg igen, ha tényleg megvan a közös téma.

Csak lányként azért mindig bennem van egy kicsit, főleg az ilyen anonim, kép nélküli oldalakon (bár képes oldalon is simán lehet), hogy nem-e egy olyan emberrel beszélek, aki tökre más az életben, mint amilyennek állítja magát. Most nem kinézetre gondolok, hanem hogy vannak pl. erőszakos hajlamai is.

2015. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen :)
2015. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze! Én igen! De én is úgy látom, hogy erre kevéa ember vevő...
2015. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van 2#-es, lányként nem árt jól szűrni. De általában beszédstílusból lejön, napközben nyilvános helyen kell találkozni és személyesen meg legtöbb esetben tényleg sokkal több kiderül.

A wat-ot nem tudom mire venni, melyik részét pontosítsam?:) Talán ami kavar, hogy nem csak fiú-lány esetben érdekel, mert pl nagyon jó srác barátok lettek 1-1 online közösségből, mikor egy meccs mellé leültünk sörözni, vagy a közös érdeklődési kör miatt többen találkoztunk.

Virtuális baba meg bicsi-bocsi túlzás, de az elmúlt években kaptam online szerelmi vallomást, amit nem tudtam hova tenni... Totál régimódi vagyok, de találkozzunk előtte!:)

2015. máj. 28. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Mentem már bele lányként ilyenbe, de sajnos csak rossz tapasztalatom van
2015. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetés után még nem valószínű
2015. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
online szerelmi vallomást kaptál, úgy, hogy még soha nem találkoztatok előtte, vagy mi? Az durva. Komolyan??? :D (Bocsi, hogy válasz nélkül belekérdezek a témába...)
2015. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem egy beszélgetés után, kiépül a kölcsönös szimpátia, majd utána a folytatás személyesen történik! Nem pedig kiépül minden online, és találkoztok a házasságra..:D


Eegeen...:D Beszélgetett velem az összeköltözésről, hogy úgyis lakást keres, és még hasonló megdöbbentő sorok. És nagyon gonosz ember lettem mikor nem mutattam tovább kölcsönös érdeklődést..:/ Így kíváncsi voltam, működik-e még a kellemes régimódi verzió, hogy ha mindketten megnyugodtunk a másik személyében (nemében, és hogy nem egy baltás gyilkos), akkor letudunk ülni eltölteni teljesen normálisan személyesen egy pár órát. Reménykedek!!:)

2015. máj. 28. 18:33
 10/10 anonim válasza:

Én már ismerkedtem meg így lányokkal innen, és nagyon jófejek, bármikor ki tudunk menni sörözni.


Kapcsolat egyikből sem lett, de jó haverságot ápolunk velük.

2015. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!