Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadásból lefeküdtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadásból lefeküdtem az egyik osztálytársnőmmel. Kiderült a dolog és megfenyegetett hogy öngyilkos lesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18F vagyok.Az egyik haverommal fogadtunk 40K-ban, hogy meg tudom fektetni azt a csajt, akit ő a legrondábbnak tart az osztályban.(Szerencsére mivel az izlésünk nem egyezik igy szerintem nem az a csaj a legrondább, akit ő választott sőt, a mellei határozottan szépek és jó, baxott nagy segge van, meg az ágyban is zsir volt és ráadásul normális is, de végülis mindegy.)Szóval 3 hónapom volt rá, és végül sikerült is a dolog.(Elég nagy meló volt, de végül összejött, és nem is egyszer!!!)Hárman tudtunk róla, a haverom én meg a haverom huga, aki elvágta a fogadáskor a kezünket.Szóval nyertem 40K-t, de a haver huga nem birta tartani a száját, elpletykálkodott az egyik barátnőjének akinek bejövök és végül valahogyan tegnap kiderült a dolog.Szakitott velem a csaj és megfenyegetett hogy öngyilkos lett...most mit csináljak?(Bevallom a vége felé már nem csak a fogadás miatt voltam vele.)
2010. jún. 16. 19:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Sok amerikai filmet nézel,mi?
2010. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
hát azért három hónapot nem lehet csak úgy kitörölni. lehet hogy úgy érzi te csak etetted, és kihasználtad őt. gondolj bele a helyzetébe, gyakorlatilag ezzel megaláztad, hogy egy fogadási tárgynak tekintetted őt, úgy mintha szerencsejátékoztál volna...17L
2010. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

"vége felé már nem csak a fogadás miatt voltam vele."


Ezt hitesd el vele, és akkor rendben lesz.

2010. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát apám, ezt elb.sztad! Szó szerint!

Én a csaj helyébe szóba se állnék veled egy darabig, az tuti!

DE! Ha neked kell a lány ezek után is akkor kösd fel a gatyád és teperj érte! Nagyon nehéz lesz, de nem lehetetlen!

Mondd neki h adjon 1 percet h elmondd neki mit érzel. Ha megadta az esélyt a csajszi akkor ne hallgasd el h mit érzel, nem kell játszani a macsót, csak őszintén elmondani h igen paraszt voltál, de beleszerettél és kell neked, nem érdekel h ki mit mond stb. Szóval amit érzel mindent! Ha a lány is kedvel, akkor meg fog bocsátani, de utána nem nyugodhatsz még meg ha össze is jöttök újra, mert a tüske végig ott lesz úh. bizonyítanod kell.

Sok sikert!

20/L

2010. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
69%
Retardált barom. mértnem eggyeztél meg a csajjal, (akit fektettél) h 20K-t kap, ha azt mondja h megvolt a dolog. ennyi.
2010. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Legalább szűz volt?
2010. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Igen, szűz volt.

Egyébként meg fogadtunk már néhányszor a haverral, de eddig ez volt a legdurvább.

2010. jún. 16. 20:05
 8/32 anonim ***** válasza:
28%
mi az a 40K?
2010. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
40 ezer forint
2010. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
mire költötted a pénzt? a csaj kapott vmit abból a pénzből?
2010. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!