Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzodom hozza, vajon eszre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodom hozza, vajon eszre vette?

Figyelt kérdés
Van egy kollegam. Nagyon szimpatikus,mindig amikor meglatom mosolyt csal az arcomra,o is mindig mosolyog, meg olyan vidaman ram koszon. Van hogy sokszor gondolok ra,meg sokaig nez a szemembe,en is de van hogy annyira zavarba jovok hogy erzem elpirultam. Nem tudom eszre vette-e, de olyankor elnezek mashova akaratomon kivul. Multkor adtunk egymasnak arcra puszit olyan jo erzes volt, meg mikor megfogta a vallam.. beleszerethettem vagy csak kemiailag vonz? O eszre vehette ezt??

2018. jún. 19. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Ő is baxik a helyesírásra? Ha igen, összeilletek, ha nem, inkább hagyd.
2018. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
GYIK szabalyzataban szerepel, hogy csak akkor tehetek kozze egy kerdest, ha az a magyar helyesírásnak megfeleloen lett írva?.. Mar meg sem lepodom azon hogy en,vagy legyen barki, aki kiir egy kerdest egybol jon az "okos" es belekot, nem arra ad valaszt..
2018. jún. 20. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!