Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy valaki aki külsőre egyáltalán nem is tetszik, de valamilyen módon "vonzódom" hozzá?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tetszik kinézetre, el sem tudnám vele képzelni magam.. de tényleg. Szinte semmi nincs rajta ami tetszene.. 14 év van köztünk..van felesége, gyereke, mégis belém van esve (úgy veszem észre). Pedig semmi nem történt köztünk csak beszélgetünk, néha reggelente megiszunk egy kávét. De imádom ahogy bánik velem és törödik velem..figyelmes,kedves.. mindig meglep valamivel(pl.kávé mellé vesz nekem csokit is). Mindig ír, és ha olyan nap van hogy nem tudunk beszélni, akkor nekem is rossz kedvem lesz..ha pedig tudom hogy írhatna mert dolgozik, és még sem ír, akkor nézem a telefonomat mint egy szerelmes tini, hogy mikor ír máár.. miért nem ír már..

Pedig én megkapom a páromtól azt a figyelmet és törödést amit tőle is, tehát igazából nem is értem miért csinálom ezt?! Rosszul érzem magam ez miatt. A páromat soha de tényleg soha nem csalnám meg..nem tudnám elviselni hogy neki fájdalmat okozzak.. minden nap elmondom magamnak hogy ezt be kellene fejeznem, mert nem lesz jó vége, de nem megy valamiért.. ti mit tennétek?


Válaszokat köszönöm!


2016. dec. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is a tiltott gyümölcs izgalma.

Másodszor érdekesebb mint a párod, mivel új, még nem untál rá.

Harmadszor legyezgeti a hiúságod.

Nem olyan ritka eset, de mindig rossz vége lesz.

2016. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyezgeti a hiúságodat, és bezsebeled a figyelmet. Na és a csokikat. Kb ennyi.
2016. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első 2 jól leírta.

Tök jó dolog, hogy el vagy varázsolva, de csak illúzió olyan után, ami nincs, de picit mégis.

Aztán ha meg ő lenne párod, egy idő után ez is elsiklana. Ez ilyen, nem vagy ezzel egyedül, ahogy fent is írták, többünk tapasztalt ilyet. Sajnos én is.

De nem lett rossz vége, pedig sokszor nem tudtam hova tenni a dolgokat. NE menj bele te sem, tényleg. Hál istennek végül (2 év alatt) én is meg tudtam állni. Jól döntöttem.

2016. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Miután kiírtam a kérdést, másnap bevallotta, hogy belém szeretett. Tisztáztuk a dolgokat de továbbra is keres..

2016. dec. 12. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!