Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyek erőt magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek erőt magamon, hogy lejjebb adjam az igényeimet? Nem csapnám be ezzel saját magam?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja ismerkedem társkeresőkön, és ezalatt jó néhány lányt (30+) elutasítottam már azok közül, akik nekem írtak. Egy randim volt csak, mert mindössze egy lány jutott át a szűrőmön, de nem akartam többet találkozni vele, mert élőben annyira nem tetszett. Akiknek viszont én írtam, azok vagy nem válaszoltak, vagy néhány levélváltás után köddé váltak.

Azon gondolkodom, hogy vajon lejjebb kellene tennem a lécet? Végül is voltak helyes lányok a jelentkezők között, csak nem volt meg az a plusz, amit elképzeltem magamban. És az is lehet, hogy ha randizom velük, akár többször is, akkor megváltozna a véleményem. Vagy ez valójában csak önbecsapás lenne, és csak tartsak ki az eredeti elképzeléseim mellett? De akkor meg lehet soha nem jön össze semmi. Mit kellene tennem, és hogyan? Mit gondoltok erről?



2018. jún. 20. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
plusz hogy lenne egy képtől meg két emailtől???
2018. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Mégis mik a te nagy hatalmas igényeid? Mivel így csak a levegőbe beszélsz, értelmes választ így nem lehet adni.
2018. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Randiztál már valaha? Vagy csak elképzelted?
2018. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem, rossz helyen probalkozol eleve. Nem itelkezek es akinek ez tetszik hasznalja es lelje benne örömet, de ketlem, hogy tul sok esely lenne igy kezdeni komoly kapcsolatot.


Az igenyeidröl annyit: Te milyen igenyeknek felelsz meg? Persze, adhatnal lejjebb is, de akar kritikusan szembe nezhetnel magaddal es abban fejlödhetnel, ami meg nem erte el azt a szintet, hogy azok a lanyok, akikre te vagysz maguktol felfigyeljenek rad.

2018. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ipari Vagány ***** válasza:
96%

Ha lejjebb adod az igényeidet, azzal a másikat is becsapod, mert ő valójában csak pótlék lesz, nem rá vágysz igazából.

Nos, nem tudom hogy ez igaz-e vagy sem, de ezt a gondolatot sokszor olvastam már itt a gyk-n. Mondjuk az biztos, hogy ne csak külső alapján ítélj meg valakit, meg abból a néhány sorból, amit a reglapján olvashatsz. Szerintem randizz minél többet, és simán lehet, hogy valakinek úgy megragad a személyisége, hogy nem kell modellalkatúnak lennie ahhoz, hogy vonzódj hozzá vagy akár beleszeress.

2018. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, bár az is tény, hogy pár fotó és levél alapján nehéz elképzelni milyen valaki élőben.
2018. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Ne neten ismerkedj! Ez az egész nagyon elvan már bacva. Kezdve azzal, hogy mindenki igényei az egekben, mert ott az illúzió, hogy a legjobb nő/férfi is karnyújtásnyira van, csak rá kell írni.

Élőben kell ismerkedni. Ott eleve nincs ilyen, hogy első randin csalódás ér, és minél jobban megismersz valakit, annál kevésbé a külső alapján fogod megítélni.

Kapcsolatot keresni nincs úgy értelme, hogy kizárólag a külső alapján szelektálsz. Online meg mindenki olyan photoshoppolt képpel nyomul, amilyennel nem szégyell.

2018. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem rájöhetnél már,hogy a netes társkeresésnek pont ezek a buktatói, amiket leírtál. Én azt javaslom, hagyd abba az egészet és kezdj el személyesen ismerkedni. Egész más közeg, közvetlen, más impulzusok, sokkal célravezetőbb.
2018. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem találkozol azokkal a lányokkal, akikről azt írod, hogy helyesek, csak valahogy nem érzed azt a pluszt? Lehet, hogy élőben teljesen más benyomásod lenne, de így esélyt sem adsz annak, hogy kialakuljon valami.
2018. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!