Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, ti is úgy érzitek, hogy valójában nem a saját életeteket élitek, hanem inkább a párotokét, és saját magatokra sokkal kevesebb időtök (vagy alig) marad?

Figyelt kérdés
Mit ad nektek a párkapcsolat, ami ezt az elveszett időt kompenzálja? Tudja-e ezt bármi kompenzálni, vagy lehet majd évekkel később jöttök rá, hogy mennyi értékes időt elpocsékoltatok? Mit gondoltok erről?

2018. jún. 12. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem érzem így.
2018. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Néha érzem, hogy aznap, abban a pár órában inkább egyedül lennék kiszellőztetni a fejem vagy épp nem olvastam annyit, mint szerettem volna pl, mert párom épp mást akart csinálni. De ez ritkán van, ezt pedig kompenzálják a szép közös emlékek, az érzés, hogy szeretek és szeretve vagyok. Úgy gondolom, 100%-ig überhappy párkapcsolat nincs, és van, amikor kompromisszumokat kell hozni. A lényeg, hogy ezt az ember ne úgy élje meg, hogy áldozatot hozott, mert akkor ott már baj van.
2018. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bétó apó ***** válasza:
50%
Két hosszabb párkapcsolatom volt, és utólag úgy érzem elvesztegetett idő volt mindkettő, és előbb kellett volna kilépni belőlük. A néhány hetes, néhány hónapos kapcsolatokra viszont jó szívvel emlékszem vissza, mert azoknál még nem merültünk bele olyan mélységig egymás életébe, hogy az nyűg lett volna, és szerintem ez az ideális felállás. Sok rövid párkapcsolat, csak a legjobb dolgokat élvezzük ki egymásból.
2018. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
én nem érzem úgy. szánok magamra időt, a párom meg ezt elfogadja. mondjuk ha nem fogadná el akkor nem lenne a párom :)
2018. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a kapcsolatom, csak ad. Egyedül maradtam volna, már rég valamelyik aluljáróba csövezek. Így meg volt kiért házat építeni, gyereket nevelni, stb.
2018. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez a MI életünk. Mindketten élvezzük az együtt töltött időt. Nem áldozat, hogy olyat csináljunk, amit a másik is szeret. Nem is nőttünk össze, le tudjuk magunk foglalni külön is.

Mit ad egy párkapcsolat? Mondjuk a családot: a gyerekeink. Nem kell egyedül megküzdeni mindennel. Barátság, biztonság, megértés, törődés. Szuper szex. Anyagi stabilitás. Új barátok (és rokonok).

Ha elveszett időnek érezném, amit vele töltök, azonnal válnék. Ott már nagy baj van.

2018. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Pont ezért nem vágyom a normál kategóriába sorolható párkapcsolatra. Jobb a kevesebb, minőségi idő, amit együtt eltöltünk. Csak partnerem még nem akadt ehhez az életformához.
2018. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, ha az együtt töltött időt időpocsékolásnak érzed, akkor eljött a válás/szakítás ideje.

Szóval: nem, én nem érzem úgy, ahogy te, és amikor én már nem tudok alapvetően örülni a másik jelenlétének, akkor szakítok (ami nem azt jelenti, hogy az első nehézségnél cserbenhagyod a másikat, hanem olyasmit, hogy a "rossz" pillanatok ellenére fontos neked együtt lenni).

2018. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem érzem így. Néha vágyom a saját időre, de mivel még nem élünk együtt, így hétköznap élem ezt ki. Ha összeköltözünk, akkor úgyis gyakoribb lesz az, hogy elvagyunk egymás mellett, mindenki a maga dolgával foglalkozva. Addig élvezem, hogy minden találkozás minőségi idő.

És hogy mit ad? Rengeteg támogatást, motiválást, biztonságot és egy társat, akivel bármikor bármin el tudunk hülyülni, vagy akár együtt sírni. Volt, hogy eső után, egy faág alatt limbóztunk, persze nem sikerült, és nyakig vizesek lettünk. Apróság, de nagyon szép emlék, amivel feldobtuk a boltba menést. Együtt könnyebben elérjük a céljainkat, és eközben törődünk egymással. No meg szex. Bármikor, amikor van kedvünk hozzá, és össze tudunk futni. Az sem egy rossz dolog :)

2018. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem érzem így.

Mindkettőnknek van elég szabadsága a kapcsolatban, de amiket együtt csinálunk, abban maximálisan egyetértünk. Ezért vagyunk egy pár. A jövőképünk, elképzeléseink is hasonlóak.

2018. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!