Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem az, hogy ki mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem az, hogy ki mennyire hűséges, mondjuk 20% esély van rá hogy helyesebbért félrelép, elhagy, csökkenthető ha a párja vonzó és jó hozzá. Nem?

Figyelt kérdés
Hisz nagyobbat veszít. De átlagabb párral megmarad a 20%. Magamból indulok ki. 222/N
2018. jún. 21. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Ha mondjuk összejövök egy lánnyal, aki bejön, de nem az a lány, akire külsőleg mindig is vágytam, akkor sem hagyom el, ha jön egy csinosabb, ha egyébként szeretem és jó vele minden. Ha meg szar az egész kapcsolat, nem a külseje miatt hagynám el, hanem mert nem jó vele.

Megcsalni semmiképp nem csalnám meg. 28/f

2018. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A külső megfog, a belső megtart. Egy jól működő, kiegyensúlyozott kapcsolatot nem tud tönkretenni egy harmadik, legyen az akármilyen jó parti. Ha tönkreteszi akkor az a kapcsolat eleve döcögött, legalább az egyik fél nem érezte olyan jól magát benne és sorolhatnám. Az, hogy a "vonzó és jó hozzá" nem feltétlen elég. Hozzám is rendszerint jók a párjaim, vonzóak, gondosak. Mégis egyik másiktól a falra másztam. Ez nagyon komplex dolog. Viszont ha klappol a dolog, akkor ugyanennyire komplex belerondítani.
2018. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.


Nagyon rigolyás vagyok a párválasztásban. Nem mondom, hogy a tökéleteset keresem, de csak azzal jövök össze, aki mellet nincs hiányérzetem semmilyen szempontból. Szingliként is jól érzem magam, de vannak elvárásaim egy kapcsolatban, amiket ha nem kapok meg, kilépek. Viszont ha megkapom őket, akkor meg sem fordul a fejemben, hogy mi lehetne még, vagy mi lehetne helyette, ezen pedig tovább "ront" az, hogy egyre többet élünk át közösen és egyre jobban egymás életének a részei leszünk.


Bántottak már engem is az elvárásaim miatt, meg nekem is nehéz, mert sok év telik el egyedül, mire találok megfelelő embert... De akkor vele nagyon boldog vagyok és nagyon megbecsülöm és nem keresem a lehetőségeimet vonzóbb vagy jobb pasikban. Aki először lecsapott rám és hozta azt, amit szeretnék a párom mellett/párommal átélni, az az abszolút befutó. Hogy van-e valaki, aki jobban csinál pár dolgot, vagy tud olyasmit, ami nekem nem prioritás, az már onnantól nrm izgat.


Szoktam poénkodni azzal, hogy párt is úgy választok, ahogy kocsit: abba nem vagyok hajlandó beleülni eleve, ami nem tetszik, de csak azt veszem meg, ami nekem megéri és eleget nyújt. És addig marad, ameddig biztonságosnak érzem. Hogy milyen lesz az új modell és találok-e jövő héten egy plusz extrákkal felszereltet hasonló árban, az már nem izgat, nem vásárolok szükségből és nem cserélek divatból vagy unalomból.

2018. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, csomó olyat láttam, hogy a szerető rondább, mint a partner.

Valaki vagy monogám, és akkor semmiért nem csalna meg, vagy pedig nem monogám, akkor meg úgy is meg fog csalni, ha a fejed tetejére állsz.

2018. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így működne, akkor a sztárok házassága örökké tartana, hisz még 50 körül is ezerszer jobban néznek ki, mint az átlag.
2018. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, de ennél ez lényegesen sokrétűbb. Eleve, felejtsd el a 20%-ot. Ha statisztikailag értelmezhető is (bár minden bizonnyal nem helyes maga az érték), egyes emberekre értelmetlen alkalmazni.


Ha általánosan kéne fogalmaznom: a hűtlenség szinte mindig menekülés eredménye, a menekülés pedig mindig egy szélsőséges módszer a meg nem oldott párkapcsolati vagy személyes problémák kezelésére. Ha a problémamegoldás hatékonyan működik a párkapcsolatban, akkor a hűtlenséghez vezető dolgokat időben lehet kezelni. Előfordulhatnak természetesen szakításhoz, váláshoz vezető problémák, de ezt is lehet egyenesen, egyetértésben, korrekt módon kezelni és lezárni.

2018. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!