Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasításkor miért kell ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasításkor miért kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Nem először tapasztalom az esetet ezért is érdekelne miért ilyen gyakori ez az eset. Adott a szituáció, megismerkedem egy sráccal, látszik rajta, hogy nyomul, olyanokat mond, olyanokat tesz. Én akkor tisztázom, hogy ez részemről csam baráti, nem vagyok bunkó, nem vagyok alpári igyekszem ezt mindig korrekt módon kezelni. Ellenben sokszor van, hogy az illető elkezdi mondani, hogy félreértettem meg ő nem nyomult és nem is akar semmit nem tudja honnsn vettem. Pedig előttr teljesen nyilván valóan nyomult és nem csak beképzelem, mert többen is mondták, hogy ez egyértelmű volt. Miért kell ezt mégis?
2018. jún. 21. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Neten láttál már arról vicces posztokat, hogy "bocsi, van barátom?". Ne gondold, hogy mindenki nyomul, aki kedves vagy bénán próbál poénkodni. Én pl. megdicsérem a lány barátaim, ha csinosan öltöznek fel, ettől még nem akarok tőlük semmit. Sima udvariasság.
2018. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez nagyon tipikus :) Próbálják menteni a sértett egót, ami persze valahol érthető, főleg ha a sokadik visszautasítás. Ezért sokszor megpróbálják úgy csűrni-csavarni a szavakat, és úgy beállítani az egészet, hogy még te érezd magad kellemetlenül, és nehogy véletlen is azt gondold, hogy ő esetleg akart volna tőled, egyszerű földi halandótól, aki soha nem út heti meg az ő szintjét, valamit.
2018. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez bizonyos "védelmi" reakció sok embernél. Mivel az elutasítást nem jól tűrik ill. nem tudják jól kezelni ezért a "beégést" (amit ők annak vesznek) áthárítják rád..mármint, hogy nem ők nyomulnak,Te láttad rosszul vagy beképzeled magadnak. Ennyi
2018. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Attol, hogy elmultatok 18 nem kell a felnott parkapcsolatokba irni! Ez tini problema...
2018. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván játszma, te is tudod. Nem esik jól neki a visszautasítás és így kezeli le. Mondjuk még mindig jobb így, nem?
2018. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%

Miért, mit kellene csinálnia?

Érezze magát megalázva, leégetve, és még fusson ezek után utánad, hogy hülyét csináltál belőle?

Ennyire ne legyél már öntelt.

2018. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezért is mondom, hogy én korrekt szoktam lenni, nem alázok meg senkit nem égetek le senkit, sosem ez a célom. Amúgy meg ez a van barátom szindróma persze ilyen létezik, de én sosem szoktam rögtön koptatni valakit aki bókol, nyilván mint mondtam ezek más számár is egyértelmű nyomulások. Nem hiszem, hogy barátilag bárki is olyat mond, hogy én vagyok a legtökéletesebb nő a világon.
2018. jún. 21. 16:11
 8/13 anonim ***** válasza:
6# pont egy ilyen srác. :/
2018. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sőt 6# egy bunkó f-fej. :P :D Mit kell beszólogatni a kérdezőnek?
2018. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Ironikus az első válaszom lepontozása a kérdés témáját tekintve. Gyakorlatilag kb. 4-ből 3 nő nem képes elfogadni egy nem őt igazoló, de reális választ. Szerinted mi lenne, ha fordulna a helyzet és a nők udvarolnának? :D Na, akkor lenne csak igazán gond az elutasítás kezelésével.
2018. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!