Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 173cm magas vagyok 97kg tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

173cm magas vagyok 97kg tudom es erzem hogy sok. Ezert kerdezem lanyok hogy ehez a magassaghoz hany kg latnatok szivesen hogy elgyere egy randira?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 16:36
 1/5 anonim válasza:

Ezt senki se fogja neked kilóra megmondani.


Ne azt a súlyt lődd be amivel már elhívhatsz valakit egy randira, hanem az legyen a célod, hogy jól érezd magad a bőrödben, egészséges legyél, tetssz magadnak.

2018. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen sullyal lehetsz mike tyson testalkatu meg andy vajna is. Most honnan tudjuk melyik vagy? (Bar van egy tippem :D) Szerintem ehhez a magassaghoz atlagosan olyan 70 kilo elferne ha mondjuk izmosabb/sportosabb alkat vagy. Aztan van olyan ismerosom aki magasabb mint te es 60 kilo vekony izmos de olyan is aki 90 es kigyurtabb alkat. Szoval tok valtozo te milyen vagy.
2018. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70-73 kg körül.
2018. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Èn 176-hoz vagyok 90kg de izmosan.

Nem mindegy mennyire vagy deltàs,mert lehet hogy Lazar Angelov szerű tested van de lehet,hogy dagadt vagy.

Mondjuk ez mindig jobb mimtha 60 valahàny kiló lennèl,örülj neki ennyi vagy,erre kondizz inkàbb.

2018. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt sem gondoltam volna, hogy egyszer egyetértek valamiben 34%-os hozzászólóval.


Én pl. 175 cm vagyok és 80 kg, de egyáltalán nem vagyok elhízva, sőt, talán még vékony is vagyok picit. El kell menni edzeni, ebből egész remek testet lehet építeni egy éven belül. (ha kicsit komolyan veszed)


Ja várj! Lányokat kérdeztél...

2018. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!