Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2. Randim lesz egy pasival és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. Randim lesz egy pasival és étterembe megyünk de én nem merek előtte enni, mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Mégis mitől félsz?

Késsel villával egyél, és ne kézzel, akkor nem lesz semmi gond.

2018. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ugye tudsz enni kulturaltan ?

Akkor mitol felsz ?

2018. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ülj mögé.
2018. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen szorongásom, mondjuk én eleve utálok mások előtt enni. Nekem az az oka, hogy apám sokszor beszólt nekem -azaz kiabált az asztalnál, hogyan kéne étkeznem. Miközben ő ...sem evett valami úriember módjára.

Meg volt egy "barátnőm", aki azzal piszkált, hogy kihallatszik, ahogy rágok, és undorító vagyok.


Neked nem volt valami hasonló kellemes élményed? Lehet azért.

Szerintem lehet ő is zavarban lesz, szóval ne félj, nem téged fog megenni.

2018. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

~90% hogy nem tud hibátlanul enni és ő is utálja mások előtt


-ha ezzel szeretne tesztelni akkor szépen vagytok


-ha nem esik jól helyezd át a helyszínt pl kávézóba

2018. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne rendelj spagettit. Azonkívül bármi jöhet :D
2018. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
73%

Ez mi ez a kérdés???????


Nem kell csámcsogni, ennyi. De kulturált ember amúgy sem teszi.

2018. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
What? Étkezési zavaros vagy?
2018. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem is ettél még előtte, honnan tudod?

Azt meg le se írom, mi minden fog még történi köztetek, vagy ha nem vale, valaki mással.

2018. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha étterembe visz, valószínűleg szeretné, hogy jól essen neked az étel. Ha látszik rajtad, hogy szorongsz, lehet, hogy ő sem fogja olyan jól érezni magát. Szerintem sok minden fejben dől el, szóval próbáld meg magad túltenni a félelmen, de! tudom, hogy ez nem megy mindenkinek, talán az is jó ötlet, ahogy korábban írták, áttenni más helyszínre a találkát vagy csak őszintén elmondani neki, hogy van itt valami ami zavar téged és megkérdezni mit tud ajánlani. Mert ha igazán érdekled őt, úgyis mindent meg fog tenni, hogy kölcsönösen jó megoldást találjatok.
2018. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!