Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves normális pasik, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves normális pasik, hol "bujkáltok"? Mi van veletek? Már megtaláltátok volna az igazit?

Figyelt kérdés

Már egy ideje "nyitott szemmel járok", és csak "tré" (bocsi a kifejezésért) alakokkal hoz össze a sors. Biztos valamit rosszul csinálok, vagy rossz helyen keresgélek! Merre vagytok, mit csináltok szabadidőtökben?


28L


2010. jún. 17. 07:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg ez van. Sok a tré emberke, még olyanok között is, akikről nem is gondolnád.


Vagy talán tényleg nem jó helyen keresgélsz?


Pl. ne discoba az biztos és ne bulikon.

Én úgy vettem észre, hogy a normálisabb pasik nem járnak bulizni. Mondjuk én sem jártam soha, de egy 28 év feletti és a körüli férfitől már érettséget várok.


Ami még az észrevételem, akiket ismerek és normálisak, azok:

-nem jönnek be (nem vonzódom)

-nagyon bejönnek, de nem tudom, hogy mi legyen, mert abszolút nem udvarlós típusúak, Legalábbis a nőknek kellene őket felszedni. Mert félénkek vagy büszkék vagy nemtudomén:(


26.L

2010. jún. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

általában sportolnak, vagy túlóráznak, esetleg ha van kutyájuk kutyát sétáltatnak és kirándulnak.

mondjuk attól függ hogy neked ki a normális...

akinek sok pénze van?

aki nem hitelből vette a kocsiját és a lakását, mégis bmw-vel járkál és budán lakik?

aki olyan ellenállhatatlanul néz ki mint Brad Pitt?


kicsit add lejjebb az igényeidet senki sem lehet tökéletes, de ha mégis lenne egy Tökéletes Úr, tedd fel magadba a kérdést:

"és te vajon megfelelsz neki?"

2010. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia, ritka a normális pasi. Sajnos mindig megtalálják a csajok a hibáinkat. Amúgy azér nincs normális mert mindenkinek más a "normális". Neked az h ne cigizzen és igyon vagy drogozzon, másiknak meg az h éjjel nappal a szórakozó helyeken van holt részegen és azt hiszi h ez jó.


Normális pasi: valamit biztosan sportol( a foci kilőve, általába azok eléggé nagypofájúak), a barátaival van a városba shopingolni(xD mi is szoktunk, és egyre többet), elmegy a moziba a haverjaival vagy a csaj barátaival, dolgozik(mer hát nyáron kell a pénz), vagy otthon van és próbálja átvészelni ezt a döglesztő nyári időt

2010. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én normálisnak mondom magam csak ugy vettem észre h az ilyen tipusu pasi nem igazán kell a nőknek.. legalábbis a fiatalabb korosztálynak biztos nem. Nappal dolgozni szoktam, utána meg örülök h hazaérek és pihenhetek, hétvégente már nem nagyon járok el szorakozni, kinőttem belőle, meg a részeg társaság sem tetszik. Engem meg az érdekelne h a normális lányok merre vannak.. néha van h csak ugy nézelődök sétálás közben, de az utcán csak nem szolithatok le valakit.. F27
2010. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én a lányok szerint "normális" pasi vagyok, de én nem tudom eldönteni magamról. Nos én nem járok külön diszkóba, szórakozóhelyekre, nem keresem a bandák társaságát, illetve nem mászkálok csak úgy unaloműzésképp plázákban. Inkább kultúrált helyeken lehet összefutni velem, kávézókban, galéria stb... Döntsd el te, mi a normális, mert másnak én nem vagyok a normális, szóval ez is egy relatív dualista fogalom.
2010. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Nos láttam valaki írta a sportot. Szerintem egy alapkövetelmény egyáltalán egy pasinál, hogy sportoljon, igazán fontos. De ez is változó, ki mit szeret. Van, aki azt szereti, hogy a pasi lovagol, vagy azt, hogy kick-box edzésekre jár.
2010. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ott ahol a normális Nök, sajnos a helyet, idöpontot senki sem ismeri.


21/F

2010. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én ilyennek tartom magam! Jól nevelt vagyok, udvarias, tisztelettudó, jó humorom van, önkritikám, ápolt vagyok, és nagyon önzetlenül tudok szeretni, és állítólag jóképű is! Nyilván hibáim is vannak. Az itt olvasottak alapján ilyen férfira van szükségetek, de az életben ez nem jött így össze! 2 hete pl a bulizós egy éjszakás "menő csávók" miatt lettem kidobva:(
2010. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Minket hamar elkapkodnak!
2010. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sajnos már lecsaptak rám.:)
2010. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!