Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy van barátja még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy van barátja még tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nekem nagyon bejön, ám tavaly nem mertem nála kezdeményezni, mert idősebb és szerintem túl jó nő hozzám. Megfigyeltem, hogy mindig megnézett mikor meglátott, bátorságom azonban nem volt kezdeményezni. Most már lett barátja, úgyhogy teljesen mindegy, de még mindig össze szoktunk nézni vagy látom a periférikus látásommal, hogy oldalról is rám néz.

De ezt miért csinálja?



2018. jún. 23. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilvan tetszhet az embernek egyszerre tobb ember is, a parjan kivul.
2018. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na jó, csak ennek így nincs értelme.

Lehet én vagyok furcsa akkor, de ha nekem barátnőm van akkor nem érdekelnek más lányok.

2018. jún. 23. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol meg eszreveszed, ha valaki szep. Es ki tudja, milyen a viszonya a baratjaval, lehet csak azert jott vele ossze, mert te bena voltal kezdemenyezni nala.
2018. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom mennyire komoly a viszonyuk. Ha szakítanának úgy érzem most már megpróbálnám, de hát erre mondják azt, hogy késő bánat...

Lényegtelen most már nem rágom magam rajta, ennek így kellett történnie. Csak mégis kicsit felkavar ahányszor találkozunk.

2018. jún. 23. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen élet. :) Mást nem tudsz mint a tanulságot levonni belőle. Lépni kell hamarabb, ha akarsz valamit. :) Amúgy attól még beszélhetsz vele, legalább könnyebben tovább tudsz esetleg lépni, ha elhajt. :)
2018. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nincs mit beszéljek vele...

Ő egy boltban dolgozik mint pénztáros. Kedves szokott lenni, na meg ha nincs apró nálam olyankor elengedi vagy épp ellenkezőleg inkább nem vált fel egy papír pénzt, hogy vissza adjon egy halom aprópénzt.

Ezt még egy pénztáros sem csinálta velem, hogy mást, hogy kezel azt nem tudom, de velem nagyon normális.

2018. jún. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!