Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz utánnam egy nő, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz utánnam egy nő, és bámul meg messziről mindig engem ha van barátja?

Figyelt kérdés
Régebben is észrevettem hogy, néz engem, és mikor oda néztem hirtelen elkapta a fejét. És szemezet is velem, mikor elsétáltam mellette de akkor még nem volt barátja! Most akkor miért néz messziről engem?
2018. jún. 16. 21:31
 1/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%

Ez csak egy ribi. Ha odamész hozzá, ráköszönsz, akkor nagyjából kiröhög, hogy félreértelmezted az egészet és mekkora nyomi vagy.

Szóval ha legközelebb játszadozik, öltsd ki rá a nyelved, vagy emeld meg neki nadrágon keresztül a farkad.

2018. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Isten őrizzen hogy, én oda menjek és szóba elegyek vele.

Nem is akarok barátnőt! Csak a véleményetekre vagy kíváncsi.

De miért csinálják ezt a nők... Nem értem!

2018. jún. 16. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán ha felhúznád a slicced, akkor a kutya sem nézne rád!
2018. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D Az a fránya slicc, ugye?? :)
2018. jún. 16. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy otthon vacsorázom, még megnézhetem az étlapot.

Nem lehet rád nézni?:)

2018. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert hiába vagyunk az 1,2 millió meleg országa, kevesen vannak, akik hozzád hasonlóan nyilvánosan nőnek öltöznek!


Azért kapja el a fejét, nehogy besértődj, hogy bámul téged és kiverd a fogait!

2018. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!