Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Ti örültök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Ti örültök, ha a barátnőtöktől kézzel készített ajándékot (is) kaptok csak úgy, vagy valamilyen alkalomból?

Figyelt kérdés

Nem ételre gondolok, hanem valami nem ehető dologra, pl egy rajz, vers akármi.... vagy ez gyerekes?


Én örök gyereknek érzem magam lélekben és nekem aranyosnak tűnik, de kíváncsi vagyok, mások hogyan látják a helyzetet.



2018. jún. 24. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ezek az ajándékok a legszebbek számomra.
2018. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nincs barátnőm de én még a legapróbb dolognak is tudnék örülni, ha olyan személy adja akit szeretek, szóval szerintem aranyos ötlet az ilyen.
2018. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem aranyos dolog az ilyesmi, én örülni szoktam neki. :)
2018. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 radioheadyendremény ***** válasza:
63%
Nagyon. :)
2018. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoda m. ***** válasza:
75%

Csak a saját kezűleg készített ajándéknak tudok szívből örülni. S tök mindegy, hogy mennyi anyag (anyagi) van benne.

Nem gyerekes, csak a "felnőttek" gondolják annak. Mert (kis)gyermekkorunkban ez még természetes volt, s többnyire meg vannak győződve arról, hogy attól váltak felnőtté, hogy a gyermekkori szokásaiktól végre-valahára megszabadultak... ami azért valljuk be, részben sikerült is sokaknak: már nem annyira spontán és nem annyira őszinte a viselkedésük, mint kisgyermek korukban.

Amikor ajándékot készítek, akkor arra a személyre gondolok, akinek készítem és beleteszem legjobb tudásomat, h. minél klasszabb legyen, bármi is legyen az.

Amikor pedig kapom az ajándékot, tudom ezt, hiszen látom, hogy kézimunka, hogy nem tökéletes... hogy nem egy boltban pénzért vásárolt tömegcikk, hanem egy olyan egyedi darab a tökéletlenségével együtt, amiből csak egyetlen egy létezik a világon. Ez teszi értékessé számomra és az a tudat, hogy tudom... csak nekem készítették fáradtságot nem kímélve... nem pedig mindenkinek, aki csak kifizeti a vételárat.


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!