Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élnétek meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élnétek meg, hogy éreznétek, ha az exetektől valamilyen alkalomkor, pl. karácsonykor, képeslapot kapnátok, miközben már hosszú ideje nem beszéltetek?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan reagálnátok?
2018. jan. 22. 20:01
 1/9 anonim válasza:
Attól függ hogy milyen hangulatban vàltunk el ,hogyha pl haraggal akkor nagyon furcsának találnám,de ha békésen akkor lehet ez csak egyszerűen egy kedves gesztus is
2018. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltunk békében(vagyis csak ő, én nem akartam a szakítást), de végül összevesztünk. Az a célom, hogy újra együtt legyünk, de most mással van.
2018. jan. 22. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én exemre azt hinném megőrült mivel nem az a képeslap küldözgető /férfi/

Kedvesnek fogja találni,de szerintem ne várj csodát,mert most mással van

2018. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Kirohognem, es kidobnam a kepeslapot :D

De megmutatnam a volegenyemnek is, o is eohogjon egyet :D

2018. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szánalmas.

Meg hogy képeslap...a mai világban..

2018. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért süllyedsz le,vagy alázod meg magad?

Nem fogsz vele elérni semmit.Főleg ugy hogy irtad,neki párja van.

Lépj túl rajta,mégha most nehéznek is tünik.

2018. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"...de most mással van." Akkor mégis, mire számítasz, hogy egy képeslap hatására rohan vissza hozzád? Ennyire ne alázd meg magad.
2018. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En tavaly kuldtem minden ismerosomnek kepeslapot mokabol. Halal szanalmas volt :D...

Szerintem ne kuldj.

Ambar en nem mutatnam meg exem kepeslapjat a jelenleginek rohoges cimszo alatt, az ovibol mar kinottem.

Valojaban pedig fajna valahol, hogy nem tud rajtam tul lepni?... nem jo ez.

2018. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gyengebbek kedveert az elso szakasz ironia. Mindenki orult a karacsonyi kepeslapnak. Nem, nem exeknek kuldtem ;)
2018. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!