Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi ismerkedési szakaszb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ismerkedési szakaszban miért villog a családja anyagi javaival?

Figyelt kérdés
Ezzel ő mit akar kompenzálni?
2018. jún. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármit kompenzálni akarna. Manapság már azért is anyagi javakkal villógónak tartanak, ha tényszerűen elmondom, hogy milyen országokba megyek nyaralni, vagy megemlítem, hogy a hétvégén a Balatonnál voltam a nyaralónkban,itt Budapesten meg külön lakásban lakom, ami a családi tulajdonban van. Ha két ember ismerkedik egymással, akkor szóbajönnek bizonyos témák, miért kéne megjátszani magam, vagy elhalgadni alapvető dolgokat magamról(?!), ha elvileg az a cél, hogy megismerjen a másik, olyannak, amilyen vagyok.
2018. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Én tök szegény családból származom, önként jutottam el oda, hogy nem probléma elmennem Balira nyaralni, ha éppen úgy döntök. Szóval én büszke vagyok az anyagi helyzetemre.

Akinek a családja gazdag, az viszont egyfelől szerencsésebb, másfelől meg nem, hiszen soha nem fogja átérezni azt, hogy saját tudásából, erejéből, kitartásából van ott.

De gondolom ezzel akarja megfogni a nőt.

2018. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 acelsziv ***** válasza:
Mert személytelen, üres ember és ezzel akar kompenzálni.
2018. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert kicsi a p*cse
2018. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!