Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami betegség? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami betegség? Normális válaszokat!

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy még csak 15 éves vagyok,de általában az idősebb pasik sokkal jobban vonzanak. Idősebb pasi alatt a 20-30 év körüliekre gondolok. Eddig 4 pasi volt,aki jobban tetszett. Ebből három 28 év feletti...Az utcán is inkább az idősebb pasikat nézem meg,és velük jobban eltudok dumálni.

Tudom,hogy ez nem normális,de ezen egyszerűen nem tudok változtatni. Hogyan tudnék?


2010. jún. 17. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez bizony gerontofília... :D
2010. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
apakomplexus
2010. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok, mondjuk olyan 16 éves koromban kezdődött kb. de mindig is jobban szerettem az érettebbeket, mert koromhoz képest elég komoly vagyok.

nem mondom azt hogy a kor nem számít, mert te még azért elég fiatal vagy, de szerintem az teljesen mindegy már, hogy 25 vagy 30 éves. akkor már nem változnak sokat az emberek.

nem baj, hogy neked az idősebbek jönnek be, mert mindenkinek más az esete, ez így jó. az idősebbekkel csak arra figyelj, hogy nehogy legyen feleségük, mert akkor eléggé tud fájni, ha ez egy idő után kiderül, s te meg már totál belezúgtál.

az sem igaz, hogy az idősebbek csak a szexre hajtanak. a mostani barátom 10zel idősebb nálam és sosem siettetett, hogy feküdjünk már le .. stbstbstb... az a fontos, hogy tiszteljen és megértsen téged, nem a kora:)

szóval semmi baj nincs veled:)

2010. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Inkább az első válaszolónak van igaza,mert a pasikban nem apum jellemét keresem,és nem is az olyan korúakat.

De hogyan tudnék ezen változtatni?

2010. jún. 17. 10:45
 5/7 A kérdező kommentje:
3. köszi,de engem ez picit zavar,és változtatni szeretnék! De az nekem nem megy,hogy mostantól 15-20 éves pasik tetszenek...
2010. jún. 17. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:

15-20 éves pasik között is vannak olyanok ám, akik idősebbnek néznek ki, meg férfiasabbak.

nézz körül a sportolók között;) főleg az úszók, kosarasok..:P

2010. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a kérdésben írtam,hogy 4 pasi közül három 28 év feletti volt,és volt egy 15 éves srác,aki kosarazik :D
2010. jún. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!