Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetseges hogy egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetseges hogy egy lany azert nem jott buliba mert aznap jott meg neki? Es ezert irta, hogy ideges. Plusz mondta, hog nem akar beszelni rola es hogy majd elmulik?

Figyelt kérdés
Az lehetseges hogy egy lany azert nem jott buliba mert aznap jott meg neki? Es ezert irta,hogy ideges. Plusz mondta,hog nem akar beszelni rola es hogy majd elmulik?
2018. jún. 24. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van, hogy inkább otthon fetrengek olyankor
2018. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha le volt beszélve a találkozó előre és várta, meg készültetek rá, akkor ez csak egy lerázós kamuszöveg.
2018. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Igen, lehetséges.


2. Lehet, hogy tök más oka van, és nem is menstruál.


3. Most előrébb vagy?

2018. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mondtam le gyakran programokat, mert megjött, nem akarok összevérezni dolgokat vagy csak fájó hassal szenvedni és jó képet vágni dolgokhoz.

Ennyi megértés legyen benned.

2018. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom pl nagyon görcsöl, mikor megjön neki. Szóval valószinüleg azokon a napokon soha nem fog bulizni menni.
2018. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha veled van baj, akkor úgyis ki fog derülni.
2018. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges, de valószínűbb, hogy csak kifogás. Veled nem akar találkozni, mert nem nézel ki elég jól számára.
2018. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze.

De más ok is lehet.

2018. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!