Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben ismerkedtem meg egy fiuval,hat év van köztünk az ő javára.Első 1-2 hónapban tök jó volt meg midnen, aztán elkezdett ritkábban keresni, most meg már egyáltalán nem keres. Mikor ugy három hónap után beszéltem vele azt mondta nem akar semmi komolyat, de mégis akkor miért ölelget, meg visz el mindenhova, vesz nekem ajándékokat?És most hogy nem keres, néha még is írkál nekem, hogy ne csináljak semmi rosszat, meg hol voltam, kivel , mit kerestem ott, találkozzunk, tanuljak, ne cigizzek stb..miért csinálja ezt? Ha nem érdeklem akkor miért nem hagyja hogy lezárjam? Ha érdeklem akkor meg miért ilyen velem ?:S
2010. jún. 17. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
passssz
2010. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberek sokféle dolgot szoktak érezni.
2010. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát én is jártam már hasonló cipőben. De szerintem valamit ő is érez, csak nem tudja mit. Mert ha nem érdekelnéd, akkor nem írna neked ilyenek, meg nem venne semmit sem, stb. Tehát törődik veled.
2010. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megmondom. vonzódik hozzád meg kötődik mert törődhet vkivel, de nem akar járni mert ugy van vele h minek kösse le magát. v lehet lesz jobb és akkok meg nem akar elveszíteni. szar egy helyzet. a végén egyikőtök elkezd járni vkivel és a másik össze lesz törve még akkor is ha előtte letisztáztátok h csak jol érzitek magatok és nem jelent semmi komolyat a kapcsolatotok....bocs
2010. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!