Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy srác, akinek tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy srác, akinek tetszettem, de kis ideje, hogy már annak, h. nem találkoztunk, multkor viszont meglátott és hirtelen felkapta a fejét rám, akkor még mindig tetszem neki v érez is irántam vmit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:

ha akarsz tole valamit, akkor kerdezd meg tole.

19f

2011. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy beszélsz vele. elméletileg azt javasolnám hogy hagyd hogy Ő közeledjen, de mivel erre kevés esély van (ezt vontam le az írásodból) neked kell kezdeményezni. :)
2011. szept. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy beléd van zúgva, hogy csak na! Ha egyszer rád hangolta magát, nem fog leállni, hacsak egy harmadik fél be nem segít.
2011. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is van csak éppen három sajnos mind elsősök én meg negyedikes vagyok már egy nagyon picit sikrül lerázni az egyiket am még nem láttalak de ha szerelmes beléd akkor ne foglakozz vele kivéve ha te is szerelmes vagy belé mert akkor még ha többet beszélgettek össze is jöhettek a végén valami sok sikert
2013. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!