Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen 4 partner még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen 4 partner még elfogadható a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Egyik sem egyéjszakás volt vagy olyat, akit megbántam volna, viszont cask kettővel volt tényleges párkapcsolatom közülük.
2018. jún. 25. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, kinek mi köze hozzá? Normális, emberi kapcsolatot alakítottál ki, az más kérdés, hogy nem működött..és? Nem k..rva vagy, szóval mi is a kérdés?
2018. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát..a válaszod után valószínüleg semi=D Igazából cask fusztrál h ismerkeds alatt felteszika hány akpcsolatod volt eddig kérdést, aztmán meg majd előkerül a hány emberrel feküdtél le, aminél meg már feszéjezve érzem magma, mert nem érzem ugy h megkellene magyaráznom hogy pontosan miért is feküdtem le ezzel vagy azzal, de hazudni sem akarok, de akkor meg már ott tartunk h sakkmatt.
2018. jún. 25. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Hancúrozás helyett inkább a nyelvtant vedd elő (fusztrál, feszéjezve...)
2018. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért, ha nem, visszavonod? Ez a múltad, a te ügyed.
2018. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 ebben a korban nem sok. Ha ezekkel is feküdtél le, akkor meg végképp semmi szégyellnivalód nincsen szerintem.
2018. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 pasit kell hazudni, ennyi.

Csak menni fog.

2018. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell egyeltalan ez miatt feszulten erezned magadat, ahogy a ferfi ismeroseimtol tudom altalaban azért kerdezik meg, hogy felterkepezzek a tapasztaltsagot. En 20 vagyok es 5 ferfivel voltam egyutt. Masfel eve boldog parkapcsolatban elek. Semmi koze a szamnak ahhoz, higy ket ember osszejon e vagy nem.
2018. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármit is megmagyaráznod? Ezek a dolgok előtte voltak, igazából semmi köze hozzá. Ha ennek ellenére ő kíváncsi rá és a válaszod után kiakad, akkor nem férfi, hanem egy önbizalomhiányos kisfiú. Ha az ő szemében ez nem elfogadható, ezen mi sem tudunk segíteni. Ennek ellenére, ha ezen rugózik, vagy emiatt szakít, inkább örülj, hogy megszabadultál egy birtokló, beszűkült gondolkodású kisfiútól.
2018. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előtte 4 nem sok. Közben 4 nagyon sok.
2018. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!