Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket idegesítene ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket idegesítene ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, tetszik, és annyira idegesít a barátnője. De nem azért, mert féltékeny vagyok. Ha nem fogadnám el a barátját, akkor is idegesítene ez a csaj. Voltatok már olyan helyzetben, hogy úgy voltatok egyedülállóak, hogy egy valamire való férfi/nő párja sokkal bénább volt, mint te? Mert én most pont így jártam, ezért duplán is idegesít.

- NEM FÉSÜLKÖDIK konkrétan és nem azért mert göndör amit tilos szárazon fésülni hogy megmaradjanak a loknik. Neki egyszerűen hullámos-egyenes haja van, hosszú, és sose fésülködik meg, pedig folyton annyira egy hajkeféért ORDÍT már a feje. Komolyan, már az oviban rászoktatják a lányokat a fésülködésre a délutáni csicsikálást követően, ő már ott lemaradt? Kiengedett, kócos feje van, ha meg befonja, olyan zilált, mint aki kabrióban ült. De ezt amúgy be is ismerte, hogyha egyszer befonja nem bontja ki napokig, úgy alszik jár-kel 2-3 napig. Az se érdekli, hogy már a fele haja kiszabadult az amúgy is laza fonatából. Nem mintha egy bonyolult csoda lenne, amit kár kibontani, kb. 2 perc alatt befonja, max ha 2 halszálka copfot csinál, az tovább tart, mondjuk 5-6 percig. Azzal indokolja, hogy nincs is kényelmesebb hajviselet mint a hozzáidomult, kilazult fonat. Csak ezt nem tom, akkor a kiengedettet miért nem fésüli meg?

- Idegesítő csengőhangjai vannak, minden személyre más, amik rohadt hangosan bőgnek, ha hívja valaki. Annyira rossz, már én érzem cikinek, amiért egy társaságban vagyok azzal a személlyel, akinek a mobiljából felcsendül az a torz hang, ilyen Alvin és a mókusok szintjére torzított trap számok, meg mit tudom én mik, sokszor a szövege is ciki. Folyton odanéznek az emberek, hogy úristen mi ez a ricsaj. És direkt mindig a leghangosabb, legborzasztóbb csengőhangokat teszi be. Mindenki fogja a fejét, ahogy iszonyat hangosan felcsendül valami torzadék.

- Állandóan sellőnek meg tündérnek képzeli magát, sellőnek a strandon, vízparton, amikor is "sellősen kiengedi a haját", meg úgy úszik mint a sellők (legalábbis próbál), meg mondja is a barátjának, aki ugye nekem tetszik, hogy ő egy sellő, és mondja neki, hogy ő egy sellő... Tündérnek meg mindig máskor képzeli magát. Hogy ő egy gyönyörű, szárnyakon repülő tündérke, varázserővel, stb. Imádja a Barbie tündéres filmeket, onnan veszi az ihletet. De volt már angyal is, boszorkány, horrorkarakter. És ilyenkor mondja hogy az ő, mondja a barátjának, és utánozza.

- 22 éves by the way, egyetemista

- E/3-ban beszél magáról, kivagyok tőle. Pl. ha Juli lenne a neve, így hangzana: "Juli szerint nem. Juli nem ért egyet." (Szerintem nem, nem értek egyet.) "Juli sajtburgermenüt kér." (Sajtburger menüt kérek.) "Juli nagyon várja a filmet." (Nagyon várom a filmet.) Már ezt kérdeztem, miért csinálja, azt mondta, még a gimiben így szokta meg, amikor szóban utánozta a könyvekben lévő megfogalmazást.

Nem akarom elhinni, hogy komolyan vele van aki tetszik, mikor velem is lehetne. Persze erről nem tud, nem mondtam neki, hogy tetszik, hogy ha kellenék és dobnád értem, azonnal összejönnék veled. Ő bezzeg odavan a barátnőjéért, hogy olyan cuki, stb.


2018. jún. 26. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
A csaj egy gyökér, lehet, hogy egy induri-pindurit szellemileg visszamaradott. Mondjuk a neked tetsző srác se lehet százas, ah egy ilyennel van együtt. Szerintem hagyd őket a francba. Igen, mindkettőt.
2018. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Neked sincs több eszed, csak mondom.
2018. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy társaság? Vagy hogy-hogy ennyire ismered a lányt?

Amúgy ismerős ez a típus, művészeti szakra jártam gimnáziumban. Amikor valaki nagyon érdekes akar lenni és furcsának akar tűnni, ezért erőlteti az ilyen felvett viselkedést, dolgot. Általában az ilyen osztálytársaim voltak a legtehetségtelenebbek és ezzel ellensúlyozták.

Ebben semmi elvont, furcsa nincsen, ezek csak felvett baromságok.

egy igazán elvont ember teljesen más, az zsigerből jön.



De ne haragudj, te meg kissé rosszindulatúnak tűnsz, elhiszem, idegesít, de hogy lehet valakit ennyire utálni, ártott neked valamit?

2018. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Dehogynem vagy irigy.

31/f

2018. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Felejtsd el azt a faszit a saját érdekedben és keress egy olyat, aki hülyementes.
2018. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fura a csaj, de belőled meg izzik a gyűlölet és a rosszindulat és ez sokkal taszítóbb szerintem.


Amúgy mint láthatod, a pasinak pontosan ez kell és ez tetszik neki, tehát mindegy neked mennyire furcsa.

2018. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megőrülnék tőle, de a pasinak ő kell, szóval egyáltalán nem releváns hogy te vagy én mit gondolunk róla.
2018. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te?
2018. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan van olyan, amiben jobb nálad, még ha ez neked nem is tetszik.

Nekem ment már el a kedvem pasitól azért, mert láttam, hogy milyen csaja van. Te semmi hasonlót nem érzel?

2018. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom,tényleg ennyi esze van a mai fiataloknak?
2018. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!