Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Idegesítene titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Idegesítene titeket ha egy másik lány fikázná a külsőtöket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Kit nem idegesít, ha leszólják? Bár én nem mérgelném magam, visszaszólnék.
2011. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hidegen hagyna :) Minden negatív megnyilvánulás irigységből származik...
2011. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
engem azért szól megmindig a csaj,osztálytársam,merthogy én szerinte nem öltözködök divatosan. de mindenki más szerint meg nem öltözködök rosszul...
2011. márc. 14. 21:11
 4/10 A kérdező kommentje:
na ezt jól megfogalmaztam:D
2011. márc. 14. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, az a lényeg h magaddal elégedett legyél , és hogy a divatmacák mit mondanak az számit a legkevésbé...
2011. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ne foglalkozz velük;)

Jobb inkább olyan ruhákba lenni mint akik mindig csak a divatot követik:D

2011. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Minden negatív megnyilvánulás irigységből származik..."

Te mekkora baromságot mondtál.

Én leugatom azért a fiatalságot, mert lóg a cigi a szájukban, akkor aztán kib@szottul irigy lehetek rájuk, és a sorvadó tüdejükre, meg a büdös, cigiszagú pofájukra.


Amúgy ha engem valaki nekiáll fikázni, akkor vagy én is elkezdem őt fikázni, vagy beverem a képét.

2011. márc. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem azt mondtam, hogy azért irigyled, amit leszólsz rajta... Tehát ha leszólod, hogy cigizik, akkor nem azt irigyled, hogy neki kétszer olyan fekete a tüdeje, mint a tied, hanem valami mást... és ezzel "kompenzálod" az irigységed. Hogy amiatt, amit te irigyelsz, nem is olyan jó neki, hiszen az ő tüdeje meg tiszta fekete.

Bár ez nem túl jó példa, legalábbis engem személy szerint azért zavar, hogy dohányoznak, mert miattuk én meg passzívdohányzom, és ez teljesen más típusú negatív megnyilvánulás.

De mondjuk, ami a külsőre vonatkozik... Azt mondja ez a lány, hogy milyen ciki, gáz ruhákban jársz, ma már csak nagyanyám hord ilyet... Nyilván lát benned valamit, ami miatt féltékeny (akár külső, akár belső tulajdonság lehet itt már...), ezért leszól valami másért, hogy nehogy véletlenül többnek érezd magad nála... Ha már ő kevesebbnek érzi magát nálad.

2011. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy ép, én nem vagyok sem irigy, sem féltékeny, de nyilván jobban tudod...
2011. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy be is ismered magadnak... :)
2011. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!