Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keltett már bennetek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keltett már bennetek ilyen érzést valaki?

Figyelt kérdés

Sokkal idősebb valaki, aki kis túlzással a nagyszülőm is lehetne. Nyilván már szexuálisan nem vonzó, de valamiért annyira megfogott, hogy úgy érzem, ha egy korosztály lennénk, ő nagyon tetszene nekem.

Kicsit "undorítónak" hat az óriási korkülönbség miatt, ezért nem mertem megkérdezni senkitől sem.


2018. jún. 26. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Igen

Valószínűleg te is érettebb vagy a korodnál.

2018. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem nem volt még ilyen es nem is tudom elképzelni.
2018. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tinilányként éreztem ilyet egy férfi iránt, de nem mondtam el neki soha, aztán szépen elmúlt magától. Ma már korombelieknek örülök, és ők vonzanak.
2018. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt. De aki nekem tetszett, nem csak belsőleg volt szimpatikus, varázslatosan kedves személyiség, mérhetetlen türelemmel, megértéssel, elfogadással, jó humorral, hanem testileg is szuper formában volt, és kifejezetten sármosan nézett ki. Én is arra gondoltam, hogy milyen jo lenne egy ilyen társ idősebb napjaimra. Megjegyzem, sokkal szívesebben lettem volna az ő párja fiatal fejjel is, mint a manapság oly divatos berki típusú korcsoké.
2018. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt már velem ilyesmi, ugyanígy; szexuálisan nem, de úgymond emberileg nagyon megfogott benne valami, és elálmodoztam azon, hogy “ha x évvel idősebb lennék/x évvel fiatalabb lenne...” Szerintem nincs ebben semmi undorító vagy szégyellnivaló, nyilván nem kezdtem ki vele és ő sem velem, hisz’ hiába volt meg az összhang, kb. gyerek voltam hozzá képest. Nem kell minden érzést/benyomást megélni a valóságban, de szégyenkezni sem kell egypár kósza gondolat miatt.
2018. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!