Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy olyan valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy olyan valaki keltett bennetek hiányérzetet, akit igaziból nem is ismertetek? Mégis, elég sokat gondoltok rá, már - már hiányzik?

Figyelt kérdés
Ennek mi lehet az oka ?

2016. okt. 12. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valamikor Daniel Radcliffe. Aztán túl voltam a fellángoláson. Szerintem kivetítés. Tudod, hogy valami hiányzik az életedből, és kivetíted egy neked külsőre szimpatikus emberre, hogy megfoghatóbb legyen.
2016. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha Sosem láttam, még képen sem !?? :D
2016. okt. 12. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor valaki kitalált személy? Az árva gyerekeknek gyakran van ugyan így hiányérzetük, és ők kitalálnak maguknak szülőket azt hiszem (vagy az egykék képzelet beli barátokat). Bár lehet, hogy ezt inkább valamelyik pszihológustól kellene megkérdezni, nem nagyon értek hozzá :(
2016. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Létezik :D és nem szülő. Azt hiszem mellé lőttem, ezzel a kérdéssel, azt hittem, van más is így..
2016. okt. 12. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Ha meglátunk benne valamit (az alapján, ahogy ismerjük), amit másban nem. Esetleg valamilyen szinten pótolja azt, ami hiányzik az életünkből. Megszemélyesíti azt, amire szükségünk van, amit szeretnénk.
2016. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés embernek van része ilyen hiányérzetben, amit egy ismeretlen ember tud okozni, elsőre. Utána pedig teljesen úgy érzed, hogy szükséged van rá.

Illúzió is lehetne, de van rá racionális magyarázat. :)

A magyarázat = a tudatalattid.

Ugyanis a tudatalattid mindent elraktároz olyan személyekről, akik fontosak voltak Neked, vagy kötődtél hozzájuk. Amikor pedig nem várod, pár másodperc alatt imádhatsz egy ismeretlent vagy hiányérzetet válthat ki belőled, mert felhozott benned akár egy elfojtott érzelmet vagy hiányt, vagy egy nagyon jó emlékhez hasonló érzelmeket.

Akár már csak a kisugárzása miatt is kiválthat valamilyen vonzalmat.

2016. okt. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Sajonos az elég gyakran van.Fízetésnek hívják....
2016. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Igen a fizetés is teljesen ilyen :D hálátlan dög! Pedig úgy várja az ember, de olyan rongymódjára - hamar távozik. :D viszont, nem erre gondoltam.


Igaziból lehet!

Nagyon nehezen nyílok meg bárkinek is, nehezen szimpatizálok úgy igazán!

( el vagyok az emberekkel, de na.. introvertáltabb fajta vagyok, abból is a különcebb. )

Ettől fogva, vonzódni is nehezen kezdek el. Még kevesebb az olyan ember akiben " magamra találok ,, !

Kevés ember van körülöttem, de hozzájuk nagyon ragaszkodom.

Talán (..!? ) ez az oka.


Én viszont nem keresek kapcsolatot! Ő igen, de nem bennem / velem.


Szóval, majd at idő rendbe teszi a dolgokat.

2016. okt. 14. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ilyen, de hasonló.

Én 3x álmodtam ugyanazzal, a Férfival, egyszer egy randit, egyszer az esküvönket és egyszer gyerekünk születését. Életemben nem láttam, a srácot (tudtommal), az álmok között telt el néhány nap, majd hét.

Ennek több éve, mai napig leírom,hogy nézz ki a srác, szerintem megis ismerném,ha meglátnám,de nem láttam hasonlót sem (nem egy fullos pasi, mások számára átlagos lenne, nekem nagyon bejött). Akkoriban igen csak nézelődtem utána, sokat gondoltam rá, mára már nem keresem.

25N

2016. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is álmodtam hasonlókat, bár azok nem randik voltak! Az arcát Sosem láttam az illetőnek, vagy csak nem emlékszem, nem tudom... Fura dolgok ezek..
2016. okt. 29. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!