Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetek neki? Tényleg komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki? Tényleg komolyan gondolja vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Helyes, tetovált, férfias és izmos. Persze nem durván de azért az. Nagyon kedves és segitőkész. Igazi férfiként viselkedik.Nagyon sok lány barátja van de tényleg csak barátai. Nem hittem el az elején de tényleg így van. Azok a lányok mind szépek és vékonyak. Pont illene hozzá. Én meg hàt h is mondjam egy molett átlagosabb lány vagyok. Nem vagyok szép formás és vékony. Mégis velem akar randizgatni és folyton a közelemben van. Sajnos sose volt jó tapasztalatom a fiúkkal ezért aggódok h csak hülyéskedik velem. 21/L

2018. jún. 27. 02:18
 1/3 anonim válasza:
Vigyázz vele, de remelem nem olyan :)
2018. jún. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első koitálás után eldob mint egy papirzsepit.
2018. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Legyél hozzá őszinte mindig, amikor vele vagy. Mélyen a szemébe nézel és bármiről legyen is szó köztetek, őszintén azt mond ki, ami a szíveden van. Még akkor is, ha az néha gonosz.

Csak így tudod Őt veled szemben őszinteségre bírni, erre más hiteles módszer nem létezik. Ja... ármánykodással, csalafintasággal még lehetne belőle őszinteséget kicsikarni, persze. De az nem hiteles. Ugyanis akkor Te becsapnád Őt és egyben meghazudtolnád önmagad. Remélem érted...

Ha igazán tudni akarod, hogy hülyéskedik-e, vagy sem, csak így tudod kideríteni.


Viszont, ha azt mondod, sosem volt jó tapasztalatod fiúkkal, az nem azért volt-e véletlenül, mert hogy önmagadat kissé alábecsülöd? Hogy a formáddal nem vagy annyira jóban, mint amilyen vékony és karcsú is lehetnél... Ha fiúkkal történő ismerkedés során Te folytonosan arra koncentrálsz, hogy mennyire is vagy molettebb a kelleténél, hogy mennyire is vagy el nem fogadhatóbb így egy fiú számára... Nos, ha hiszed, ha nem ez a mentalitás, ez a kattogás az agyadban ki is ül az arcodra, a mozdulataidra, egyszóval érzékelhetővé válik. Ezt a fiúk bizony érzékelik, megérzik. Sokszor csak a tudat alattijukban. S attól kezdve Téged már nem egy önfeledt, vidám, kacarászó, jó kedélyű lánynak látnak, hanem egy önértékelésében alul-teljesítő, szorongó, félénk és bizalmatlan nőnek.


A javaslatom: fogadd el magad olyannak, amilyen most éppen vagy... s akkor kisimulnak vonásaid, mosolygósabbá válik arcod... Miért is? Mert tudod, hogy ez az állapot, csak átmeneti... s mivel átmeneti, tehát változó, így apránként, s lassan tudsz is változtatni rajta. Képes leszel megváltozni, vonalasodni, karcsúbb lenni. De, amíg azon kattog az agyad, h. mennyivel is vagy vastagabb, mint amilyen szeretnél lenni... addig ez nem megy. Ez maga a fogyókúra nélküli fogyás titka is.

Az, hogy pont az ellenkezője képpen kezdesz önmagadra gondolni, mint ahogyan eddig tetted.

Ha pl. eddig úgy gondoltál önmagadra, h. "nem vagyok elég csinos"... akkor mi is ennek az ellenkezője?

"elég csinos vagyok" Ennyi. Csak próbáld ki. De ne várj csodát, hogy 1 hét alatt csinos leszel. Annál azért kicsit több időre lesz szükséged. Viszont ne add fel! és ne nézegesd magad a tükörben és ne állj rá semmilyen mérlegre... legalább 2-3 hónapig.


AZ ERŐ legyen veled!

2018. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!