Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt aki sexpartnert keres?

Figyelt kérdés

már egy ideje keresgélek de még semmmi, olyan lenne jó akivel egy héten többször is összejárnánk.


max 35 éves nő legyen,sokat olvastam h az ilyen korú nők fiatal pasikat keresnek.


akit érdekel a dolog írhat privit.


17f


2010. jún. 17. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán szexpartnerkereső honlapokon...
2010. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem egy idosebb pasi a buszon ugymond felszedett, zsufolt volt, egyszer csak valaki megjelenik velem szemben melyen a szememben nezett aztan finoman a kezemet simogatta, hogy ne legyen feltuno en meg mindig lejebb huztam a kezemet normalis, hogy nem adta fel,aztan vegig ezt csinaltuk ameddig le nem szalltunk. O odebb ment es latta, hogy engem a csoport tarsak varnak, mert ugyanonan megy egy masik busz az egyetemre. nem beszeltem vele csak jelekbol megertettuk egymast, jelzett, hogy menjek vele de en meg mondtam hogy nem lehet,aztan ahogy jott a busz elmentem.

Egy ideig nem is lattam, annyira vartam, hogy ujra talakozak vele.

Harom het utan ugyanabban a megalloban talalkoztunk en megint orara mentem es elkerte a szamomat mondvan, hogy meg aznap felhiz.

Orak utan kijottem o felhivott, hogy talalkozunk meg az nap este es elmentem vele ami fura, mert szegyenlosebb es visszahuzodos vagyok, soha nem hittem volna, hogy velem ilyen megtortenhet es ez novelte az onbizalmamat.

Azota is tartjuk a kapcsolatot es ugymond agypartnerek vagyunk, sokat tanulok tole es turelmes is velem. Mondjuk nem heti szinten talalkozunk, de igyis jo.

Szerintem a kornyezetedben is talalhatsz csak legyel figyelmes es probalkozz mert soha nem tudhatod mi lesz. Sok sikert!


20 eves lany

2010. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az utcasarkon sok van
2010. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is van egy ilyen partnerem, és nem kellett keresnem, megtalált magától.:D Az egész kölcsönös vonzalmon alapult és megbeszéltük hogy akkor jó ez lesz és kész :D közvetlen környezetedben nincs senki aki hajlik az ilyen dolgokra?


17L

2010. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy pedig keresgélj az ex-ek között nekem ha nincs barátom neki barátnője akkor számíthatok rá ilyen téren:D:P
2010. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számomra kissé megalázó Régi emberkével felmelegíteni a kapcsolatot főleg, ha haraggal váltunk el.
2014. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!