Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás és a sz@r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás és a sz@r ember, mert el mentünk wellnesselni és nem írok vissza fél 12-kor egy 31 éves embernek? Ez normális?

Figyelt kérdés

Ha el megyek nyaralni,megyünk akkor szerintem nem a telefonomon fogok űlni ,pláne mikor wellnesselk !

Ismerkedűnk máár egy ideje de ez így sok volt belőle,még neki áll feljebb és még le is törölt.Ilyen embert nem kívánok az életembe! Ennek mi baja van,valami nagy gáz van a fejében ? 27L


2018. jún. 27. 21:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
pech, előre kell legközelebb jelezni, hogy bocs, de most egy hétig offline leszek, tehát OFFLINE.
2018. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy magyar?
2018. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok, látom neked értelmezési problémáid vannak ezek szerint amivel nem igen villognék még itt sem ! Ha meg nem tudsz ,vagy nem akarsz normális választ adni akkor ne itt játszd az eszed ! Köszike
2018. jún. 27. 21:31
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze van a szexualitáshoz?
2018. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem biztos, hogy a nem visszaírás miatt tiltott. Ilyen hisztis, durva modorú nő kinek kell?
2018. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mindenki hülye, csak te vagy hibátlan. A szerencsétlen meg kettőnk közül aligha én vagyok, libuska! F-40 ( Amúgy azért törölt, mert rájött, hogy ilyen stílussal te nem társnak, hanem anyósnak leszel piszkosul jó.)
2018. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 MessorKing18 válasza:
87%

xDDD Köszi a kérdést és a válaszokat olyan jót nevettem.

Amúgy a srác látta hogy egy ilyen nő inkább a sarokra illik. Osa is a hisztizők közé.

xD Amúgy Do you speak hungarian?

xDD már fáj a magyarod xDDD

2018. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%

Hát ne haragudj de ha a való életben mindenkivel ilyen nyers vagy kérdező és ilyen a stílusod, akkor emiatt tiltott le téged.


Ez nem egy érett 27 éves nőhöz való viselkedés.

2018. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Hát elég alpári stílusa lehet a hölgynek.
2018. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
A smirglipapír hozzád képest babapopsi. 🙄
2018. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!