Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás és a sz@r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás és a sz@r ember, mert el mentünk wellnesselni és nem írok vissza fél 12-kor egy 31 éves embernek? Ez normális?

Figyelt kérdés

Ha el megyek nyaralni,megyünk akkor szerintem nem a telefonomon fogok űlni ,pláne mikor wellnesselk !

Ismerkedűnk máár egy ideje de ez így sok volt belőle,még neki áll feljebb és még le is törölt.Ilyen embert nem kívánok az életembe! Ennek mi baja van,valami nagy gáz van a fejében ? 27L


2018. jún. 27. 21:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Abban semmi nagypofájúság nincs, hogy te írástudatlan vagy. Ez sajnos tény.

Mondjuk passzolnátok a fiúddal: ő kényszeres, te meg sutyerák. Tök szép pár lennétek.

2018. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Úristen ,csak ennyi maradt meg benned amit írtam?

TE...szerencsétlen,ne hogy már te oktass ki !Olvasd el inkább még egyszer ... vagy ha nem megy szólj és le írom érthetőbben ,hogy fel fogd azzal a szerencsétlen elméddel :)

2018. jún. 28. 14:52
 23/31 A kérdező kommentje:
Az EQ/IQ nulla...dilettánsok
2018. jún. 28. 15:00
 24/31 anonim ***** válasza:
Éppenséggel fel lehet fogni, amit idehánytál, nem az itt olvasók értelmi képességeivel vannak bajok. Értjük, hogy wellnessezni akartál, és nem akartál válaszolni az üzenetére késő este (mondjuk értelmes ember ezt kb így fogalmazza meg). De ahogy haladunk előre, tényleg jobb is így, hogy megkímélted magadtól a fiút.
2018. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Azt a mindenit !

Most a kicsi szívemhez kaptam ,ilyen "oltást" még nem kaptam senkitől,el is pityeredtem te dilettáns :*

2018. jún. 28. 15:21
 26/31 anonim ***** válasza:
EQ/IQ? Akkor te mi vagy, kérdező?
2018. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Értelmes ember: Amit ide hánytál

Írtál drága !

Inteligens lehetsz !

2018. jún. 28. 15:22
 28/31 anonim ***** válasza:

Vazze... a dilettáns szó jelentesét nem ismered (legalábbis alkalmazni nem tudod), az eq jelentésével se lehetsz tisztában, legalábbis éthetetlen, miert használod itt, az intelligens szót leírni nem tudod, es neked áll feljebb.

Fszom már ebbe az oktatási rendszerbe. Komolyan 27 évesen eddig kell tudni eljutni, hogy ilyen ocsmány írásképpel, ennyi hibával és marhasággal elhidd, hogy van bármennyi agysejt a fejedben? Istenem.. nem akarlak én oltani, csak olyan r.hadtul elkeserítő ez.

2018. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
"Inteligens lehetsz !" - kettő l-lel kell írni a szót.
2018. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező csak provokál. Nem kell komolyan venni.
2018. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!