Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet komolyabb kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet komolyabb kapcsolatban gondolkodni olyan 20-30-as férfiakkal, akik drága kütyükre, drónokra, autókra (stb) költenek leginkább, nem pedig pl. saját kis lakásra?

Figyelt kérdés

Például ezeknek a férfiaknak nincs állandó jövedelmük, csak olykor egy-egy "projekt a netről"

Akik azt szeretnék írni, hogy "hűha, micsoda anyagias kérdés", stb, jobb, ha nem írnak.

Leginkább 30-as nők válasza érdekelne, köszönöm szépen :)



2018. jún. 28. 09:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Egy biztos: én nem alapoznék rájuk.
2018. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem érdekelne ilyen pasi, és nem a pénz miatt. (Én jól keresek, és van lakásom is.) Hanem amiatt, mert egy férfi attól lesz igazi férfi, hogy vannak céljai, kitartása, és képes küzdeni is. Az ilyen nyikhajok csak naplopással töltik az életüket, és egyetlen céljuk, hogy minél kevesebb melóval jussanak pénzhez. Számomra ez visszataszító, olyanok, mintha ócska kis prostik lennének.
2018. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok ugyan nő, de meg tudom érteni ha valaki nem akar beszállni az aktuális mókuskerékbe, mert valami mást gondol az életével. Rakosgatni havi 25ezret amiből 20 év múlva lesz egy önerő... egy másfél szobás panelra ha nem emelkednek jobban az ingatlan árak. Mit mondjak ez valóban kemény férfias.


Az egy-egy projekt a netről külső szemlélőnek meg csak egy kis valami, nem tudja pontosan mi és miért, lehet az illető viszont tudja mit miért csinál, mi az egésznek az értelme még ha nem is lehet beszélni vele erről csak aki ért hozzá és benne van. Van aminek évek kellenek amire beérik.


Anno én is ilyen voltam. Igaz nem drónoztam, de soha nem bírtam megmaradni egy munkahelyen se, sok mindent csináltam neten, volt olyan oldalam ami még a TV -be is bekerült.


Most egy online kereskedelmi vállalkozásom van.


Tudjátok mit mondanak az emberek?


- Ja, könnyű neked, mert ott a vállalkozásod.


Oké, ugyanezek az emberek 10 éve meg azt gondolták lúzer vagyok.

2018. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30 éves férfiként én azt mondom, menekülj. Albérletben élek, stabil állásom van, nem vagyok pénzeszsák, de van némi megtakarításom, kocsim is, hobbim is akad pár, még ha nem is hű de nagy szám és nem is mindig produktív, de szeretem csinálni, viszont két lábbal állok a Földön és nem szórom a pénzt. Épp csak egy szerető barátnő kéne már, akivel be is mernék vállalni közösen némi hitelt, hogy saját lakásunk legyen idővel az albi helyet és teljes lenne így a csomag.
2018. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
*helyett
2018. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

több, mint 1 milkát költöttem gépre + tech cuccokra féléve

25 éves vagyok


saját lakásra is gyűjtök, de ezek a cuccok egy hobbi/komolyabb célhoz kellenek

gamer voltam/vagyok, de manapság főleg a játékfejlesztéssel foglakozom mondhatni hobbi szinten (főállásban szoftverfejlesztő vagyok)

ettől még szeretem a barátnőmet, családot fogok vele alapítani, de az életem része az a nagy projekt is amin dolgozok, 14 évesen 11 éve kezdtem bele és rengeteget tanultam, fejlődtem általa, sok időt, energiát, pénzt toltam bele, mert komoly célom megvalósítani és elég jó úton haladok

ha valaki szerint velem nem lehet emiatt komolyan tervezni, akkor nem egymást keressük

2018. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%

Megint a szokásos sablon kérdés, kategorizáljuk az embereket illetve csak a férfiakat, akiknek a techvilág a hobbijuk mind életképtelen kisfiúk...(ásít).


Értelmes ember,értelmes nő nem így gondolkodik a világról.


"Például ezeknek a férfiaknak nincs állandó jövedelmük"


Ja, hogy te ismered az összes ilyen embert és tudod, hogy nincs...édesistenem.


A kérdésednek annyi az értelme, hogy "lehet-e komolyan tervezni olyannal, akiket te amúgy alapból nem tartasz komoly kapcsolatra alkalmasnak..". Női logika. Kis délelőtti fröcsögés.

2018. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%

Na, megjott a sok kis nyalas herevero, magyarazni milyen menok valojaban. :D

Mucika, magyarazhatod eleted vegeig is, hogy milyen sikeres a vallalkozasod, vagy mekkora gamer vagy, egy no szemeben akkor sem leszel tobb egy luzernel, akit neha felkap a szel, neha meg behajit a pocegodorbe. Az ilyen "konnyu kategorias probalkozokra" nem lehet felnezni, tisztelni, ez pedig nalunk noknel alap igeny lenne. Nyugodtan fujasd magad tovabb a szellel, noi szemmel tovabbra is a nagyvad marad a vonzo. :)

2018. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem talált kis gyűlölködő :D Se gamer nem vagyok, se vallalkozó, csak sokkal jobban ismerem az ilyen világot, mint az itteni fröcsögők 100%-a. A vehemens kirohanásod pedig erőteljes b°%sz+tlanságra utal, már bocs ha ezt mondom..:D
2018. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
A srácok nagy része képtelen felnőni, agyilag sokkal visszamaradottabbak a lányoknál. Az ilyenek nem férfiak, hiába töltik be a harmadik x-et is, csak kisfiúk. Ezek a selejtek ragadnak ott a számítógépes játékok, drónok, autók világában, mert az agyuk valamiért ottragad az óvodás szellemi szintjén. Ha Férfi helyett babázni szeretnél, arra jók, másra nem.
2018. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!