Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a párodra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnál a párodra, ha savanyúság bizniszben utazna de még kezdő és sajnos folyton tele lenne a lakásotok muslincával?

Figyelt kérdés
Piacon árulná egyébként. Sok mindenben utazna. Káposzta, Uborka, Paprika és még hagyma is.

2018. jún. 28. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%
Tehát szombaton hajnali 4-kor kéne kelnem, hogy fél 6-tól árulni tudjuk a savanyúságot a piacon? :/ Nem vészes ötlet, mert a jó minőségű savanyúságot viszik, mint a cukrot, szóval szívesen segítenék neki, de nekem a péntek este kicsit "lazulósabb", így szombaton minimum 10-11-ig szoktam szunyálni. Kivéve amikor tanfolyamon vagyok, vagy túlórában.
2018. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is teljesen higénikus a lakásban. Külön kicsempézett kamra kell hozzá,valamilyen rovar îrtással(ragadós lap). Savanyú illat átjár mindent a lakásban. Én pl útálom a kovászos uborka szagát is,amikor a konyhában van átporciózva.
2018. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon higiénikus lehet...

Szóval igen. Vagy csinálja rendesen, igényesen, megfelelő eszközökkel, tárolókkal vagy ne szórakozzon.

2018. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2: az o biznisze. Nem a tied. Minek kelnel hajnalban? Talan a kerdezo is be fog menni helyetted dolgozni?



Igen, nem tetszene. A sajat lakasaba azt tesz, amit akar, az enyembe egy uveggel sem hizhatna.

2018. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszene, hogy belekezd valamibe, és ennyire nem bír igényes, figyelmes lenni. Ha szeretné csinálni, akkor tegye azt normálisan, higiénikus körülmények között.
2018. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék segítenék neki és örülnék neki, hogy próbálkozik valamivel.
2018. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!