Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltettem mindent egy lapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltettem mindent egy lapra és őszinte voltam azzal a nővel, akit nagyon meg tudnék szeretni. Sajnos foglalt. Azonban az alábbi esetben mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok számára közömbös, régen ismertük egymást, de semmi nem volt köztünk. Ő amolyan régi vágású nő, értékrenddel, nem hiszem hogy kiugrik majd a kapcsolatából. Azonban beszélgetésünk alatt azt éreztem, még mindig nem közömbös irántam. Mondta ő, hogy így-úgy a vőlegénye, de az volt érezhető, hogy azért mondja mert egy "jó kislánynak" ezt kell mondania, de belülről mást érez. Én elmondtam neki mit érzek, ő elküldött. Belülről szerintem más van. Nagyon kell nekem ez a nő. Mire számíthatok? Innentől ne keressem? Lehet, hogy meginog?


40/F



2018. máj. 5. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem dobnám el a családom, a házasságom csak mert vonzódom valakihez, de ha tényleg nagyon erős a vonzalom, a kémia, akkor talán egy kis "bújás" beleférne! De ez is csak 15-20 év házasság után, ahol a szerelem már jócskán alábbhagyott! Ha még csak vőlegénye van, esetleg egy pár éves kapcsolata akkor szerintem nem sok esély van rá, hogy kilép ebből!
2018. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kilépni belőle. Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy vonzódik hozzád, de sosem fog tudni lépni, ahogy az előző is leírta. Sajnos, ha van valakinek egy vőlegény jelöltje van, akkor valószínű, hogy vele akar lenni, te meg jó vagy pótléknak egyszer-egyszer. Amit otthon nem tud megbeszélni azt veled fogja, vagy talán lesz egy pár összebújás vagy valami, de ennél több sosem. Én most nem keresném, nem tudom milyen gyakran kerested eddig, de most hagyd. Ha jelentkezik, akkor kezdhetsz közeledni megint, ha meg nem, akkor nem is vagy fontos számára.
2018. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen leszek szerelmes mégis azt tanácsolom én is, hogy ne várj rá. Én két évig vártam valakire hasonló szituáció. Nem lett semmi csak elrepült a két év.
2018. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Szerintem nem vagy már (bocsi) abban a korban, nem nagyon érsz rá évekig tökölni, várni valakire. Mondjuk senkinek nem lenne érdemes. Az, hogy valaki hónapokon, éveken keresztül egy nőre van rákattanva, azt jelenti, hogy nem ismerkedik eleget és nincs elég nő körülötte.

Mellesleg, ahogy leírták már, ha mégis lehetne belőle valami, te csak pótlék lennél és a garantált "szopóágon".

2018. máj. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!