Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, miért nem tudunk úgy szexelni, hogy a párom van felül?

Figyelt kérdés
Én szoktam felül lenni (férfi vagyok) a párom alattam, de szeretném kipróbálni úgy, hogy ő van felül, viszont nem jön össze, bele tud ülni, de nem tudunk úgy mozogni, hogy élvezetet adjon vagy hogy ne csússzak ki. Lehet, hogy túl rövid a méretem ehhez a pózhoz?

2018. jún. 29. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Mi dugunk a paroddal vagy te?? Honnan a fbol tudjuk hogy mi a baj??? Edes istenem.
2018. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Vagy béna a barátnőd, ha nem tud úgy tekeregni, ahogy illene. De lehet te is töketlen vagy. Össze kell hozni a ritmust. Nem írom, hogy megmutatnám a barátnőddel, mert besírnál. 😝
2018. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Vagy rövid vagy vékony vagy mind2. Az is lehet a párodat nagyobb farkú egyének kezelgettek. Vagy talán most is más kezelgeti ezért ki van tágulva és nem a te farkadra szűkül vissza.
2018. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Gyakoroljatok. Ha van otthon kanapé, vagy sarokülő, ülj rá, dőlj hátra, szemben a barátnőd, és tolja a csípőjét előre-hátra, tekregjen rajta. A kanapé fejtámlájában meg tud kapaszkodni, ami plusz erőt ad. Markolj bele a fenekébe, és irányítsd. Feszítsd be a feneked, vagy tegyél alá párnát, hogy mélyebbre menjen. Ha hanyatt fekszel ültesd magadra, a könyöddel támaszkodj, és fogd meg a kezét, vagy tegye a mellkasodra. Az exem 14 centis farkán is tudtam így lovagolni.
2018. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Számtalan oka lehet, mind technikai, mind biológiai tényezőkre visszavezethető egyaránt.

Ha túl nagy a cerkád a lánynak akkor azért fog kicsúszni. --> Mert nem mer beleülni, mivel felmegy az agyáig és fáj. Ez kellemetlen, én ezért nem erőltetem.

Ha túl kicsi akkor meg ugyan rendesen beleül, de egy vehemensebb mozdulat után kicsúszhat, ez gondolom nyilvánvaló. Emellett, pedig számít a technika. Vannak nők akik horizontális, míg mások inkább vertikális irányban ingáznak. Ezzel is lehet korrigálni. Már, hogy nektek melyik nyújt nagyobb összhangot.

Illetve még zárásként egy utolsó gondolat. Próbálj meg nem feküdni, hanem félig ülni. Kissé felhúzott combokkal vagy anélkül. Ez segíthet.

2018. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nőként mondom: én nem tudok úgy mozogni, annyira intenzíven, meg mélyebbre megy a pénisz és bizony olykor-olykor fáj. :(


Meg nekem rosszak az ízületeim, a bal térdem könnyen "beáll", így nem is tudok sokáig lovagolni, és még van, hogy másnap úgyis dagadt. :(

2018. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!