Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Nem értem miért csinálja (velem)?

Figyelt kérdés

Főnököm 20 L és elég jól néz ki én pedig 22 F , egy éve dolgozunk együtt de csak péntekenként.


Azt már észrevettem hogy szeret domináns lenni, de amikor potenciális jelölt van 20 méteres körzetben akkor különösen határozott meg domináns kezd el lenni, utasítgat, de a hangján is érződik hogy tudatosan csinálja.


Tegnap pl nagyon ki akadtam emiatt, alapból amúgy nem érdekel de tegnap elegge túlzásba vitte. Na erre az volt a reakció hogy méginkább túlzásba vitte akkor is ha 40-50 éves férfiak voltak hallo távolságban.


Ugyanakkor a munkaidő nagy részében kedves velem meg magától mesélget nekem meg párkapcsolati kérdésekben kéri a véleményem, vagy épp a szakításarol mesél vagy a szerelmi háromszögerol stb. Multkor pl azt is elmesélte nekem hogy az új pasijával milyen szörnyű volt az agyban mert kicsi neki. Előtte meg azt meselgette hogy faj a hasa mert olyan jól sikerült a szex.


De amikor én kérdezek vagy én próbálok közeledni hozza vagy szórakozásból ugratom / beprobalkozok nála akkor óvatosan elutasít.


Miért viselkedik így ?


(Amúgy nem a csajokra bukom csak nem tudom tudja e vsgy sejti. De nagyon irritál a viselkedése.)


2018. jún. 30. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

2 betű a válasz:

N.

Ő.

2018. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Azért csinálja, mert egy önző ember, aki szeret uralkodni másokon. Úgy, és akkor beszélget, ahogy és amikor az neki jó. Hogy te mit akarsz, nem számít neki.
2018. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!