Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem, miért csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem, miért csinálja? Bejöhetek neki?

Figyelt kérdés
Amikor köszönök neki akkor folyton mosolyogva köszön vissza, bár alapvetően egy vidám nőről van szó és észrevettem, hogy mindenki másnak is alapvetően így köszön vissza. No de, a másik ami érdekesebb már, hogy ha beszélgetek vele akkor nagyon sokszor elkezdi birizgálni a haját, csavargatja, játszik vele közben folyton mosolyog, nevet. Szerintetek bejöhetek neki?
2018. jún. 18. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én másik sampont ajánlanék neki a helyedben. Nem nyúlhatsz mellé.


Viccet félretéve, el kell hívnod valahova, nincs mese meg mellébeszélés! Hajrá.

2018. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy igen.

Miért nem hívod el randira?

2018. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, hívd el
2018. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!