Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nálatok ez előny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nálatok ez előny? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tetszik nektek, ha egy pasi magas (190 cm vagy magasabb)? Persze hozzá arányos alkattal? Ti milyen magasak, alkatúak vagytok? Hány évesek vagytok?

2018. júl. 1. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Igen tetszik.

150 cm vagyok és 40 kg.

21 vagyok.

2018. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nagyon nem!!

Teljesen mindegy milyen a testalkatuk, nekem nem tetszenek a magas emberek

2018. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

1.vagyok és a "kedves" privátozónak aki ezt írta:

"Most ezt nem mondod komolyan?

Viszed magaddal a kissámlit, vagy neki akarsz derékfájást a hajlongástól?

Gondolkozz már!

Mi a francot akar egy zsiráftól egy gnóm törpe?

Miért nem hozzád illő magasságú srácot keresel?

még a 170 is túl magas, mondom ezt 170-ként, de az még csakcsak..."


Üzennék neki:

Attól még hogy te férfiként alacsony vagy, nem kell irigykedni amiért a hozzám hasonló "gnóm törpék" is a magas pasikat szeretik. Egyébként mit képzelsz magadról hogy így beszélsz egy nővel? Te azért nem találsz nőt mert egy tiszteletlen paraszt lúzer vagy.

2018. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
83%
Mekkora bunkó ez a csávó. Talán pont a 170 centicskéje miatt ilyen kis veszett.
2018. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

A 190cm az tök jó, az még előny. De két méter fölött már inkább semleges/hátrány.


170cm vagyok és 19L

2018. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Én 157 vagyok, volt már 190-es barátom. Mikor megölelt, sokkal jobban védelmezve éreztem magam. Mondjuk az állva puszi vicces volt, de a szexben sem minden póz jött össze normálisan. Néha voltak nagyon vicces helyzetek is, mikor le akartam venni valamit a polc tetejéről, és már toltam oda a széket, ő meg csak egy laza karnyújtással leemelte, vagy mikor a velem egymagas barátnőmhöz véletlenül lehajolt bemutatkozáskor... :DDD Egyszer nem fért el az ágyban, és "összehajtogatott", aztán azt mondta, jó, hogy ilyen kicsi vagyok, mert így könnyen odébb pakolhat. :D Én szeretem a magasabb fiúkat, persze volt már 175 centis fiúm is, őt is szerettem. :)
2018. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez,miért szexualitas??!
2018. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Csak a magassága miatt nem fog senki tetszeni, a belső és az összkép fontosabb. Előbb jönnék össze egy nálam alacsonyabb férfivel, ha pont ő lenne a lelki társam, mint egy olyan sráccal, akivel úgy-ahogy elvagyunk, de legalább magasabb nálam. Ha mondjuk választhatnék, hogy a lelki társam 170 vagy 190cm magas legyen, akkor a 190-et választanám (persze ehhez a magassághoz való testalkattal), mert férfiasnak tartom, ha valaki magas, de összességében még így is a belső a legfontosabb szempont. 180cm magas vagyok és 21 éves.
2018. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

190 felett már nem tetszik. Jó ránézni, de én pont nem érzem az állítólagos védelmet amiről minden lány beszélni szokott.

Volt közel 2m magas párom, fura volt, rossz érzés volt fogni a kezét mert az enyémet meg kellett emelni akárcsak az ovisok. Ha csak úgy megcsókolt kitört a nyakam. A homlok csóktól is a hideg ráz.

2018. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

1.vagyok

Azért lettem lepontozva mert ilyen pici vagyok és mégis a magas pasik tetszenek?

Abba bele se gondolnak ezek az emberek hogy nem tehetek róla hogy ekkora maradtam de attól még nekem is vannak vágyaim és az agyam közel hasonló a többi lányéhoz?

Vagy ha nekem szőke a hajam akkor felejtsem el a barna hajú pasikat is mert én szőkének születtem és csak a hozzám hasonló szőkékre bukhatok?

Szánalmasak vagytok...

2018. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!