Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól lehet azt mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet azt mondani, hogy egy nőnek jól keres a pasija? Mondjuk 300 rongy és feljebb?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 22:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%

Pasi? A pasikhoz nem értek. Egy férfinak meg nem csaja van, hanem párja/menyasszonya/felesége.


Amúgy a 300EFt már régen nem nagy szám, ezt inkább szorozd meg kettővel.

2018. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Néggyel is megszorozhatod, még az se luxusfizetés a mai világban.
2018. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#1: Nem írtam csajt, nőt írtam.


1#, 2#: De nem világi szinten kérdem, hanem csak úgy Magyarországon, ismerősi körben.

2018. júl. 2. 02:21
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a "jól keres" az milla fölött kezdődik. 37F
2018. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Es ki keres itt annyit?😂egy diplomas se. Nem tudom milyen alomvilagban elnek itt egyesek...
2018. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Miért attól függ, hogy a nőnek a párja? Szerintem a fizetések nemtől és párkapcsolati állapottól függetlenül ugyanolyan jók (vagyis sok esetben rosszak).
2018. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

#5-ös dehogynem.

Csak a diplomás alatt ezeket a bölcsész,turizmus,vendéglátás szakokat el lehet felejteni.

Legyél informatikus,itt kezdő bér 300-350 nettó,a kezdő.

2018. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... fél millió felett keresek és egyáltalán nem érzem, hogy annyira jó lenne...
2018. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

300 ezer Pesten semmire nem elég ha csak nincs saját lakás és nem kell albit vagy lakashitelt fizetni. De még talán 600 ezerből sem lehet úgy élni,hogy ne gondold meg mire költs és még tegyél is el belőle nyaralásra vagy egyéb dologra ami luxusnak számíthat..

De sztem olyan 400ezerre már lehet mondani,hogy a jó fizetés ott kezdődik..

2018. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Az ilyen milliós fizetések azok nem jó keresetek, hanem magyar viszonylatban luxusfizetések. Az már nagyon meglátszik, az a pár luxusnyaralásokra megy, stb.

Engem csak az érdekel, mi az a fizetés, amit ha egy nő párja megkeres, arra már lehet irigykedni, hogy jól kereső hapsija van. Vagy amire már azt lehet mondani, hogy annak a nőnek jól keres a pasija.

2018. júl. 3. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!