Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom úgy beszél velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy beszél velem mint a kutyával mert mertem mondani neki, hogy nem akarom, hogy bulizzon nélkülem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

a kapcsolat elején letisztáztuk, hogy nem tudok együtt lenni olyannal aki nélkülem megy diszkóba. én sem járok ilyen helyekre amúgy egyáltalán. nekem ez nem fér bele,lehet hogy én vagyok a rossz, de ez van, nekem egy tortúra lenne ha a pasim a buliban én meg otthon agyalok. normális programok, pl. meccsnézés, ilyesmi haverokkal az oké, de partizni, ahol csajok vannak stb az nem.

ezzel nem is volt semmi gond, de bemondta valamelyik nap, hogy elmenne. mondtam neki teljesen normálisan, hogy nagyon szeretem, és rengeteget jelentene nekem, hogy ha nem menne el, ez nagyon fontos nekem, és nem akarok, veszekedést, szakítást stb.

erre leordította a fejem, hogy én soha nem fogok megváltozni, rettentő csúnya szavakat használt, elmondott mindennek.

most komolyan ilyen rossz vagyok?


2018. jún. 18. 16:02
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezek után vele maradsz, akkor meg is érdemled.
2018. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
34%

Igen, ilyen rossz vagy. Már bocs.

Nem való neked jelenleg kapcsolat, sok tapasztalattal, és egy jelenleg is tartó hosszú kapcsolattal a hátam mögött, nőként mondom ezt.

2018. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
76%
Bár a te álláspontoddal nem értek teljes mértékig egyet, de szerintem ha nem is küldöd el mond meg neki, hogy ha mégegyszer tiszteletlenül beszél veled mehet... Nem azt mondom, hogy a te felfogásod rossz, szimplán más és amint látszik mássbb mint a párodé. Ezen vagy a komptomisszum segít, vagy az, hogy keresel magadnak valaki olyat aki hasonló nézőponton van veled.
2018. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
24%
Írd az oldalra minden kérdéshez, hogy a férfiaktól a bunkóság nem nyerő és azért vagy a pároddal, mert olyan kedves! :D
2018. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán nem illetek össze. Én sem vagyok buli párti 23 évem alatt sose voltam discoba meg semmilyen ilyesmi helyen. Nem igénylem nem szeretem. Nyílván ilyen pasit keresek aki szintén ilyen. Én sem bízok meg abban aki bulizós aztán meg jön az hogy jaj bocs drágám részeg voltam aztán dugtam egy csajjal.
2018. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
rettentő mocskos szája van, szerintem ha valakinek fontos vagyok az ennyit meg tudna tenni értem, de ő elmond mindennek és meg van sértődve, meg olyanokat mond hogy nem akar velem beszélni, idióta vagyok, egy gyökér maradok egész életembe, torkig van velem stb
2018. jún. 18. 16:18
 7/58 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen igaza van.
2018. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
semmi bajom a programokkal amúgy, én sem vagyok otthon ülő típus. menjen kocsmába, vagy kajálni vagy focizni, meccset nézni, moziba stb a haverokkal, sőt elmehetünk buliba is együtt, csak azt nem akarom hogy diszkóba menjen egyedül
2018. jún. 18. 16:20
 9/58 anonim ***** válasza:
95%
Nem illetek egymáshoz, ennyi a történet.
2018. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
52%
Mert akkor mi a fene van, ha nélküled elmegy diszkóba? :D Szerinted az tartja vissza a megcsalástól, hogy nem engeded oda? Téged sem vet fel az ész.
2018. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!