Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párodnak lenne egy kacsagyűjteménye a lakásban? Lennének a kacsáknak kis ketrecei és olykor sétálni is elvinné őket. Elfogadnád?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 23:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem,a kacsa nem lakásba való. A kacsa kint boldog a tavon. Nem csípem az állat -ez esetben kacsakínzókat. Már ha élö állatokat értünk gyüjtemèny alatt,és nem valami kínából rendelt kacsákat,elemmel a s.eggükben. Az esetben viszont megnézném a sétát...
2018. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Kacsák

Kis ketrecen

A lakásban


Több sebből vérzik a dolog.

2018. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kis kacsák


Nagy ketrecben


Az udvaron?

2018. júl. 3. 23:54
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Élő kacsák vagy gumikacsák? Bár ha elvinné sétálni is, akkor gondolom élnek azok a kacsák. De teljesen midegy, mert én elfogadnám, szeretem a kacsákat.
2018. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
A kacsák hápognak, én pedig a csendet szeretem, szóval nem fogadnám el, inkább halas/macskás legyen.
2018. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kis kacsák? És mi lesz a kacsákkal, ha megnőnek? Hová teszed akkor a „kis” barátaidat?


Ezt találtam most a kacsatartásról:

„A kacsák igénylik a területet. Ezek az állatok meglehetősen zajosak, a szaguk is intenzívebb, mint a tyúkoké. De azért jobb, ha egy vagy több, földbe ásott mélyedésben biztosítunk számukra is vizet. Ha van szabad kifutójuk, legelőjük és vizük, kevés eleségre van szükségük. Füvet, rovarokat, csigákat, lárvákat és a gilisztákat is összeszedik az udvaron.”

Ez alapján nem hinném, hogy bármiféle ketrec ideális lehet nekik.


A preparált kacsákat el tudnám fogadni. Az sem zavarna, ha őket sétálni vinnéd valami guruló szerkezeten.

2018. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Élnek a kacsák. A kacsa amúgy tök aranyos állat. Miért ne lehetne őket ketrecben tartani? Nyilván lenne helye meg ilyesmi, nem lenne állatkínzás.. Kapna enni, tanítanám trükkökre.


Tök aranyos állat. Más mini malacot tart. Miért fura, ha valaki kacsát szeretne?

2018. júl. 4. 00:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
megsütném mire hazaér :D
2018. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez nem fura, a kacsák nagyon aranyos állatok. Viszont én nem szeretem bezárva tartani az állatok, ezért csak cicáim vannak.
2018. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A kacsa nem díszállat. És allergiás vagyok a porra, így minden madárra is, sajnos. Ráadásul sok állatot eleve nem tűrök meg egy légtérben, nekik sem jó... 1-2 kutya/macska/akármi, efölött nálam már minden állatkínzásnak számít, ha nem a kertben történik.
2018. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!