Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok előtt nagyon visszafog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok előtt nagyon visszafogott, szinte szégyenlős lány, de otthon pont az ellentéte - mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval a nyilvánosság előtt csendes, néha beszél csak, de amikor ketten vagytok, akkor lerángatja rólad az inget és olyan mintha nem is ő lett volna ott a nagy társaságban...


Van ilyennel tapasztalatotok? Mit gondoltok, ez jó vagy éppen kevésbé?

Jó dolog az, hogy a jó kislányból otthon kevésbé jó kislány válik? És ha igen, akkor milyen mértékig viselnétek ti ezt el?


2018. júl. 4. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Én ismerek ilyen lányt, elég kétszínű és alattomos.

Kifele mutatja hogy jó kislány, közbe meg egy akaratos hisztis p@csa.

Ha gondolod leírom hogy mért de csak privibe.

2018. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált.
2018. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Ugyan mi a francért várnám el, hogy a barátok előtt rángassa rólam le az inget? Vagy wtf? Az teljesen normális dolog, hogy a társaság előtt az ember nem teregeti ki a szexuális életét.


Viszont amit leírtál az kicsit úgy hangzik, hogy egy üresfejű, csak szexre való lány, akivel nem lehet jókat beszélgetni, haverkodni társaságba, csak a hálószobában szabadul fel igazán. Ez azért kicsit elítélendő. Nincs bajom azzal, ha titokban szexuálisan túlfűtött és vadóc, de tudjon beszélgetni is, találja fel magát társaságban is.

2018. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szociopata. Keress rá. Pont ezzel a felütéssel nyitnak mindig, amivel te.
2018. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal, ha valaki nem szeret a társaság középpontja lenni? Ettől még négyszemközt lehet teljesen már, mert ott meg mer nyílni, pl én is akkor vagyok nagyon beszédes és aktív, ha 1-2 emberrel beszélek, annál nagyobb társaságban leginkább akkor szólalok meg, ha kérdeznek, vagy ha valakivel külön beszélünk. Most akkor én szociopata vagyok, mert félénk vagyok nagy társaságban? :D
2018. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 A szociopata fogalmának azért nemis ártana utánanézned előbb. “Hazudozók, manipulálják a többieket, nincs lelkiismeret-furdalásuk, gyenge az emocionális életük, érzéketlenek, impulzívak, azaz csekély mértékben képesek kontrollálni viselkedésüket. Azt a tényt, hogy csak saját céljaikat követik, legtöbb esetben jól tudják titkolni vagy a gyanakvást elaltatni.“ Nem hiszem, hogy egyből ilyen jellemzőkkel kéne azonosítani egy esetlegesen szimplán introvertált embert.
2018. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen voltam régebben azóta közösségben is nyitott vagyok. Volt aki imádta, hogy ki nem nézné belőlem milyen vadóc tudok lenni. Egy másik meg közölte, hogy számára ijesztő. Ő az ágyban is ugyanazt a nyugit kereste mint amit a külső személyiségem mutat.


Amúgy ez nem szociopataság. Mindennek megvan a maga helye. Attól, hogy valaki kevésbé beszédes, extrovertált egy párkapcsolatban megnyílhat ilyen szinten a másiknak.

2018. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg lánytól hallottam, hogy ilyen. Hát, közel sem voltak ilyenek.
2018. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam iskolás koromban - na nem szaggattam le az inget senkiről, mert nem volt barátom, hanem az iskolában meg se szólaltam, otthon viszont jobban el tudtam engedni magam, hangosan beszéltem, visszabeszéltem anyukámnak. Az ok: súlyos szociális szorongástól szenvedtem, folyton azon filóztam, hogy mit gondolnak rólam az osztálytársaim stb., és ez teljesen leblokkolt. Hála a Jóságosnak, ettől már sikerült megszabadulnom, nagyon szörnyűséges volt.
2018. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már július 4.-én is elnyerte a nap legfeleslegesebb kérdése díját. Az éves díjra pályázol a kiemeléssel?
2018. szept. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!